Zamknij

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów są parą? Pojechali razem na Mazury

Sylwia Wamej
18.07.2019 11:17
Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka
fot. Instagram.com/ Rafał Jonkisz/ Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów spotykają się ze sobą jako para? Choć gwiazdy nie potwierdziły łączącej ich relacji, wiele mówią zdjęcia z mazurskiego wypoczynku. Mimo że nie pozują razem, z fotografii wynika, że są na wspólnym wyjeździe.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów się  ze sobą spotykają? Ich relacja od samego początku była tajemnicza. Plotki o tym, że ta dwójka jest razem, pojawiły się pod koniec 2018 roku. Jednak w kwietniu tego roku Marcelina poinformowała swoich fanów, że, choć nie są już razem, darzą się szacunkiem i postanowili, że będą się przyjaźnić.

„Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem” – podkreślała była Miss Polonia. Z kolei Rafał Jonkisz zdradził ostatnio tylko tyle, że Marcelina jest mu bliska. Dodał też, że z racji nawału pracy, ich drogi nieco się rozeszły. Ostatnio jednak pojawiły się na ich profilach społecznościowych malownicze zdjęcia z Mazur. Marcelina i Rafał wybrali ten sam sposób co Baron i Julia Wieniawa na początku znajomości. Choć nie zapozowali razem na zdjęciu, lokalizacja i same zdjęcia są niemal identyczne. Wygląda więc na to, że na Mazury pojechali razem.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz pojechali razem na Mazury?

Bystre oczy fanów zauważyły podobieństwo obu fotografii i nietrudno się domyślić, że posypały się komentarze. „Czemu kryjecie się z Rafałem, że jesteście razem na wakacjach?”, „stara miłość nie rdzewieje, prawda?”, „z Rafałem jesteś?” – dopytywali fani. Zarówno Marcelina Zawadzka, jak i Rafał Jonkisz nie odpowiedzieli na pytania fanów i najwyraźniej nie mają ochoty, żeby się komukolwiek tłumaczyć.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW