Zamknij

Marcelina Zawadzka kusi zmysłowymi zdjęciami na Instagramie: "Afrodyta z piany morskiej" [FOTO]

25.08.2020 10:35
Marcelina Zawadzka
fot. Viphoto/ East News

Marcelina Zawadzka podzieliła się ze swoimi fanami zmysłową sesją zdjęciową na Instagramie. Modelka została uchwycona nad jeziorem, tuż po wyjściu z wody. Fanom zmysłowe, lecz subtelne fotografie bardzo przypadły do gustu.

Marcelina Zawadzka pokazała zmysłową sesją zdjęciową. Fani są zachwyceni

Marcelina Zawadzka chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Modelka tym razem pokazała wakacyjną, zmysłową sesję zdjęciową, wykonaną nad jeziorem. Gwiazda została sfotografowana tuż po wyjściu z wody. Trzeba przyznać, że w błękitnej marynarce i krótkim topie odsłaniającym ciało, Marcelina Zawadzka prezentuje się zachwycająco. Dopełnieniem wakacyjnej sesji jest "mokra" fryzura i makijaż. Zmysłowe fotografie bardzo przypadły do gustu fanom pięknej modelki. "Jak zawsze ślicznie", "zajebiste foto", "piękna jak zawsze",  "Marcelino, jesteś piękną kobietą", "Olśniewająco" - podkreślali fani.

Marcelina Zawadzka: Gdzie wystąpiła?

Marcelina Zawadzka dała się poznać szerszej publiczności, zdobywając tytuł Miss Polonia w 2011 roku. Dwa lata później piękna Marcelina związała się z telewizją i została prowadzącą wielu programów telewizyjnych. Widzowie kojarzą ją z takich formatów, jak m.in. "Projektanci na start", "Pytanie na śniadanie", "Bake Off - Ale ciacho", oraz "The Voice Of Poland". Marcelina Zawadzka brała też udział w takich programach jak m.in. "Taniec z gwiazdami" i "Dance Dance Dance".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl