Zamknij

Zawadzka nie wróci do "Pytania na śniadanie"? Padło nazwisko nowej prowadzącej

01.10.2020 09:09
Marcelina Zawadzka
fot. TRICOLORS/East News

Marcelina Zawadzka nie będzie już prowadziła "Pytania na śniadanie"? Ujawniono nazwisko nowej prezenterki, która podobno ma zastąpić gwiazdę śniadaniówki. 

Marcelina Zawadzka straci posadę prowadzącej "Pytania na śniadanie"? Była Miss Polonia jeszcze na urodzinach śniadaniówki TVP zapewniała, że niebawem ponownie pojawi się w roli gospodyni programu, ale wiele wskazuje na to, że tak się jednak nie stanie. Według doniesień Wirtualnych Mediów Marcelinę Zawadzką ma zastąpić dziennikarka związana z TVP Info. Niedawno Zawadzką odsunięto od prowadzenia relacji zza kulis "The Voice of Poland".

Marcelina Zawadzka nie ma ostatnio dobrej passy. Kilka miesięcy temu została oskarżona o szereg oszustw skarbowych. Tabloidy donosiły, że gwiazda "Pytania na śniadanie" została wplątana w karuzelę vatowską i usłyszała zarzut fałszowania faktur, a nawet udział w praniu brudnych pieniędzy. Prawnik gwiazdy w rozmowie z portalem NaTemat potwierdził, że wobec Marceliny Zawadzkiej wystosowano akt oskarżenia o "formalne użycie jako nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych". Prezenterka wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Była Miss Polonia twierdzi, że to ona padła ofiarą oszustwa. W prokuraturze przyznała się do dwóch czynów, żaden jednak nie dotyczył prania brudnych pieniędzy. 

Pytanie na śniadanie: Marcelinę Zawadzką zastąpi inna gwiazda TVP?

Według portalu Wirtualne Media Marcelina Zawadzka na razie nie ma szans na powrót do "Pytania na śniadanie". Ma mieć to związek z trwającym procesem, w którym Zawadzka występuje w roli oskarżonej. 

W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje - zapewnił informator portalu. 

Według ustaleń serwisu, do czasu wyjaśnienia sprawy Marcelinę Zawadzką ma zastąpić znana z TVP Info Małgorzata Opczowska.

Posłuchaj podcastu