Zamknij

Marcelina Zawadzka odważnie pokazała biust. "Jak można być taką torpedą?" [FOTO]

12.06.2020 20:29
Marcelina Zawadzka pokazała odważne zdjęcia
fot. Jan Bielecki/East News

Marcelina Zawadzka opublikowała w sieci zdjęcia, którymi zelektryzowała fanów. Modelka postawiła na odważną stylizację i mocno wyeksponowała biust. Pod fotografiami zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

Marcelina Zawadzka swoją medialną karierę zawdzięcza udziałowi z wielu konkursach piękności. W 2003 roku została Miss Malborka Nastolatek, by osiem lat później zwyciężyć w finale konkursu Miss Polonia 2011 i reprezentować Polskę na prestiżowym Miss Universe 2012 jako pierwsza Polka od 1989 roku kwalifikując się od czołowej szesnastki. Swoją karierę postanowiła jednak związać z telewizją. Rozpoczęła od współpracy z Fox Life, by stać się jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Widzowie doskonale znają ją z "Pytania na śniadanie", "The Voice od Poland" i "Bake Off".

Marcelina jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 560 tysięcy użytkowników. Zawadzka stara się być aktywna i regularni publikuje nowe zdjęcia, na których możemy oglądać ją w różnorodnych stylizacjach. Fani niejednokrotnie zachwycali się urodą i świetną figurą modelki. Jednak jedno z najnowszych zdjęć wyjątkowo zelektryzowało wielbicieli Marceliny, która pokazała swoje wdzięki wyjątkowo wyraźnie.

 Marcelina Zawadzka uciekła przed wirusem do lasu? Sesja zdjęciowa z siekierą [FOTO]

Marcelina Zawadzka na odważnej fotografii. Fani zachwyceni zdjęciami modelki

Na profilu Marceliny Zawadzkiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, które spotkały się z entuzjastyczną reakcją fanów. Prezenterka postawiła na odważną stylizację, bluzka z kwiatowym motywem mocno podkreśliła biust gwiazdy. Mocny makijaż dodał Marcelinie drapieżności.

- Daj każdemu dniu szanse stania się najpiękniejszym w Twoim życiu - napisała w poście Zawadzka.

Odważne zdjęcia wzbudziły podziw internautów, post Marceliny polubiło ponad 38 tysięcy użytkowników Instagrama. W komentarzach fani prześcigali się w prawieniu modelce komplementów. Zachwycały się między innymi Patricia Kazadi i Maffashion.

- W tej odsłonie jesteś bardzo podobna do Beyonce.

- Zakochać się i umrzeć w tak pięknej kobiecie.

- Jak można być taką torpedą? - czytamy.

 Marcelina Zawadzka odważnie odsłoniła biust w bikini. Fani: "Nieziemskie kształty"