Zamknij

Marcelina Zawadzka odważnie odsłoniła biust w bikini. Fani: "Nieziemskie kształty"

Judyta Wanicka
21.02.2020 14:43
Marcelina Zawadzka
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka pokazała się w skąpym bikini. Gwiazda "Pytania na śniadanie" od kilku dni wypoczywa na Karaibach, gdzie relaksuje się w luksusowym kurorcie i chwali boskim ciałem na Instagramie.

Marcelina Zawadzka od kilku dni wypoczywa na Bahamach. Prezenterka "Pytania na śniadanie" naturalnie zdaje relację z pobytu na Instagramie i regularnie raczy fanów godnymi pozazdroszczenia widokami. Nie chodzi jednak tylko o rajskie plaże, drinki i baseny. Na zdjęciach gwiazda chwali się perfekcyjnym ciałem, pozując w skąpych kostiumach bikini. Najnowsze fotki znad basenu wprawiły fanów w osłupienie.

Marcelina Zawadzka w bikini odsłoniła zgrabne ciało

Marcelina Zawadzka w pełni zasłużenie otrzymała tytuł Miss Polonia w 2011 roku. Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia z Karaibów, na których prezentuje obłędną figurę.

Jestem w raju! Bahamy to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację sił. Dużo się działo od początku roku i chyba pierwszy raz w życiu mam potrzebę „nicnierobienia”. Chociaż tu ciężko o leniuchowanie, plaże są tak piękne, że dech zapiera, warunki do nurkowania - wymarzone. No i cudowne, barwne rafy koralowe. I’m in heaven - naisała Marcelina Zawadzka.

31-letnia gwiazda TVP odważnie wyeksponowała bujne wdzięki w pomarańczowym bikini. Fani nie mogli przejść obojętnie wobec takiego ciała.

Nieziemskie kształty. Przepiękna jesteś!

Jakby karali za urodę, to byś dostała dożywocie. Kwintesencja kobiecości.

Wyglądasz jak JLo - stwierdzili fani.

I trudno się z tym nie zgodzić. Na pierwszym zdjęci Marcelina Zawadzka faktycznie przypomina Jennifer Lopez!

RadioZET.pl/jw