Zamknij

Marcelina Zawadzka odważnie odsłoniła ciało na plaży. Widoki poraziły fanów [FOTO]

22.01.2021 16:56
Marcelina Zawadzka
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Marcelina Zawadzka w gorącej sesji plażowej. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" opublikowała zdjęcia z wakacji, na których pojawia się w mocno wyciętym kostiumie.

Marcelina Zawadzka znowu zelektryzowała fanów sesją w stroju kąpielowym. Była Miss Polonia pochwaliła się fenomenalną figurą na zdjęciach z wakacji w Meksyku, które spędzała w towarzystwie Natalii Siwiec oraz swojego nowego partnera. Fani zwrócili uwagę na imponujące kształty i z wypiekami na twarzy komentowali strój gwiazdy, mocno eksponujący dolne partie ciała. 

Gwiazda stara się odbudować nadwątlony wizerunek i niejako odciągnąć uwagę od afery skarbowej, w związku z którą postawiono jej zarzuty. Zawadzka została odsunięta od prowadzenia programów w TVP. W "Pytaniu na śniadanie" zastąpiła ją Małgorzata Opczowska, a w "The Voice of Poland" - Małgorzata Tomaszewska. Na szczęście prezenterce lepiej wiedzie się w życiu prywatnym. Niedawno Marcelina Zawadzka pokazała na Instagramie w towarzystwie przystojnego partnera. 

Marcelina Zawadzka zaręczyła się? Jej partner nie pozostawia wątpliwości

Marcelina Zawadzka eksponuje ciało w stroju kąpielowym 

Marcelina Zawadzka postanowiła rozgrzać fanów w zimowe dni i udostępniła sesję zdjęciową z Tulum, w której pozowała w odważnym stroju kąpielowym. Gwiazda odsłonił dekolt i biodra, rozpalając wyobraźnię szczególnie męskiej części publiczności. 

Jak można być tak piękną!!! - dziwowała się Anna Mucha.

Janusz, dzwoń po straż! 

Twoja sylwetka to jest mistrzostwo świata! Uwielbiam patrzeć i zazdroszczę pozytywnie.  Wszystkie dmuchane c*cki i botoksowe lale z jednej taśmy do pięt Tobie nie dorastają - komplementują gwiazdę obserwatorzy. 

Wam też zrobiło się gorąco? 

Blanka Lipińska w bikini projektu Michele Morrone. "Majtki nie pozostawiają wiele wyobraźni" [FOTO]