Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcelina Zawadzka opowiedziała o wymarzonym ślubie i sukni ślubnej

04.05.2018 12:22

Marcelina Zawadzka na planie finałowego odcinka kulinarnego show „Bake Off — Ale Ciacho” opowiedziała, jak wyobraża sobie swój wymarzony ślub. 

Marcelina Zawadzka fot. Archiwum Radia ZET

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał czwartej edycji „Bake Off — Ale Ciacho!”. O nagrodę główną, tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych, walczyć będą Danuta Browarska, Aleksandra Bielska i Olga Raźniak. 

Jednym z finałowych zadań będzie wykonanie tortu weselnego. Przy tej okazji prowadząca show TVP2, Marcelina Zawadzka, opowiedziała o ślubie swoich marzeń.

— Chciałabym, żeby mój ślub był mały — zdradziła Marcelina Zawadzka zapytana o to, czy chciałaby mieć huczne wesele, czy skromną uroczystość.

Piękna prowadząca ma też już pomysł na suknię, w której chciałaby pójść do ołtarza. — Na pewno kremowa, przy ciele, z koronek. Lubię starą koronkę. Ale nie mam jednej sukienki, która wisi i czeka — powiedziała Zawadzka, która bez chwili namysłu stwierdziła, że druhną z pewnością będzie jej… siostra. 

Na temat wymarzonego ślubu wypowiedziała się także Kasia Kołeczek, druga prowadząca „Bake Off — Ale Ciacho!”.  — Wesele najlepiej gdzieś na ciepłej wyspie, bo jestem ciepłolubna. Małe przyjęcie dla najbliższych. Najlepiej w jakimś ustronnym, kameralnym miejscu. Do ślubu chciałabym pójść w prostej, klasycznej, długiej sukni. Bez zbędnych ozdobników. Była jedna, która mi się bardzo podobała… Zaprojektował ją Christian Dior dla Marilyn Monroe. Była w kolorze czarnym, a ja chciałabym taką w kolorze białym — wyznała Kołeczek. 

Przypomnijmy, że zwyciężczynię czwartej edycji kulinarnego show TVP2 poznamy już w niedzielę, 6 maja, o godzinie 15:20.  

RadioZET.pl/SI

Oceń