Zamknij

Marcelina Zawadzka uciekła przed wirusem do lasu? Sesja zdjęciowa z siekierą [FOTO]

Maciej Friedrich
27.04.2020 18:39
Marcelina Zawadzka uciekła przed wirusem do lasu? Sesja zdjęciowa z siekierą [FOTO]
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka, jedna z gwiazd "Pytania na śniadanie", pochwaliła się w sieci zdjęciami z siekierą. Prezenterka zaszyła się w lesie, gdzie odreagowywała stres. "Dzika" sesja zdjęciowa byłej Miss Polonia bardzo spodobała się fanom.

Marcelina Zawadzka to doskonale znana widzom Telewizji Polskiej prezenterka, która karierę rozpoczęła od startów w konkursach piękności. Na swoim koncie ma liczne sukcesy, w tym tytuł Miss Polonia 2011 i udział w prestiżowym Miss Universe 2012. Mogliśmy oglądać ją z "Tańcu z gwiazdami" i "Dance, dance, dance" i "The Voice of Poland". Obecnie umila poranki widzom TVP2 jako jedna z prezenterek "Pytania na śniadanie".

Wydawać by się mogło, że przyzwyczajona do konkursów piękności i pracy przed kamerą najlepiej relaksuje się w komfortowych warunkach. Tymczasem okazuje się, że Marelina doskonale czuje się jako "człowiek lasu", a zajęcia takie jak rąbanie drewna na opał nie są jej obce. Udowodniła to w mediach społecznościowych.

 Marcelina Zawadzka odważnie odsłoniła biust w bikini. Fani: "Nieziemskie kształty"

Marcelina Zawadzka na zdjęciach z siekierą. Gwiazda "Pytania na śniadanie" wypoczywa w leśnej głuszy

Na profilu Marcelina Zawadzkiej na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia i nagrania, na których możemy podziwiać prezenterkę w niecodziennym wydaniu. W kraciastej koszuli i z solidną siekierą w dłoni rąbie drewno na opał. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zdradziła, że na łonie natury najlepiej odpoczywa od problemów i zawodowych obowiązków.

- Pytaliście co u mnie. Najlepiej na świecie! Przez 3 dni byłam w lesie, rąbała drzewo, składałam meble, które dowiozłam busem (...) siedziałam nad wodą przy zachodzie słońca, nie miałam zasięgu (za co przepraszam wszystkich, którzy chcieli się skontaktować). Od dziecka doceniałam tę moją odskocznię, którą mam okazje co jakiś czas odwiedzać, ale teraz w czasie koronawirusa doceniam ją razy 1000 - stwierdza Zawadzka.

Fani Zawadzkiej nie kryli zachwytu nad taką odsłoną prezenterki.

- Widać, że ten czas w lesie Ci służy. Wyglądasz jak zwykle prześlicznie.

- Takie akumulatory to ja rozumiem. Super - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się "leśna" Marcelina?

 Siostra Marceliny Zawadzkiej jest w ciąży. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zdradziła płeć dziecka

Zagłosuj

Lubisz wypoczywać na łonie natury?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF