Zamknij

Marcelina Zawadzka straciła pracę przez aferę? "Nie poprowadzi kulis The Voice of Poland"

23.07.2020 08:43
Marcelina Zawadzka nie poprowadzi 11 edycji. The Voice of Poland"?
fot. Instagram:@marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka straciła pracę w "The Voice of Poland"? Gwiazda TVP nie poprowadzi nowej edycji sztandarowego talent show Dwójki - dowiedział się Plotek. Nieoficjalnie mówi się, że na decyzję o odsunięciu Zawadzkiej mogły mieć wpływ oskarżenia o oszustwa skarbowe, które ciążą nad prezenterką.

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi 11. edycji "The Voice of Poland"? Prezenterka do tej pory była jedną z głównych gwiazd TVP, która oprócz wokalnego talent show, prowadziła "Pytanie na śniadanie". Wygląda na to, że wkrótce rozchwytywanej gwieździe zostanie tylko to drugie. Marcelina Zawadzka została odsunięta od "The Voice of Poland" i ma ją zastąpić koleżanka z redakcji - donosie Plotek. 

Marcelina Zawadzka przechodzi ostatnio trudny czas. Gwiazda została oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy. Prawnik Zawadzkiej w rozmowie z portalem NaTemat potwierdził, że wystosowano wobec niej akt oskarżenia o "formalne użycie jako nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych". Prezenterka przyznała się do dwóch czynów, lecz zaprzecza udziałowi w praniu brudnych pieniędzy. Podkreśliła jednocześnie, że to ona padła ofiarą oszustwa. 

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Tabloid ujawnia szczegóły afery

Marcelina Zawadzka straciła pracę w "The Voice of Poland"?

Marcelinie Zawadzkiej grozi surowa kara, w tym pozbawienia wolności. Wygląda na to, że afera zaczyna rzutować na jej karierę, bo właśnie pojawiły się informacje, że TVP odsunęło ją od prowadzenia relacji z planu "The Voice of Ponad". 

Marcelina nie będzie prowadziła kulis "The Voice of Poland". Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać - donosi informator Plotka.

Portal dowiedział się, że na miejsce Zawadzkiej typowane są dwie gwiazdy. TVP chętnie widziałoby w "The Voice of Poland" Idę Nowakowską lub Tamarę Gonzalez Pereę.

TVP jest bardzo zadowolona z Idy Nowakowskiej, która świetnie sprawdza się w roli gospodyni letnich koncertów w telewizyjnej dwójce, ale jeszcze poważniejszą kandydaturą jest Tamara Gonzalez Perea, która pozytywnie zaskoczyła zarówno widzów jak i szefostwo, prowadząc wiosną "Dance, Dance, Dance". Z Tomkiem Kammelem stworzyli bardzo zgrany duet - cytuje swoje źródło Plotek. 

Telewizja Polska na razie nie ustosunkowała się do medialnych doniesień na temat odsunięcia Marceliny Zawadzkiej od "The Voice of Poland".

Posłuchaj podcastu