Zamknij

Marcelina Zawadzka zaszalała z nową fryzurą na kwarantannie. "Zmysłowo"

Sylwia Wamej
30.04.2020 12:55
Marcelina Zawadzka
fot. Instagram.com/ Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka na kwarantannie zaskakuje kreatywnością. Gwiazda "Pytania na śniadanie" pochwaliła się nową, młodzieżową fryzurą. Uczesanie znacznie odjęło jej lat.

Marcelina Zawadzka zaszalała z fryzurą na kwarantannie. [FOTO]

Marcelina Zawadzka podobnie jak mnóstwo gwiazd i zwykłych ludzi została bez dostępu do fryzjera. Gwiazda na kwarantannie stawia na kreatywność i eksperymentuje z nowymi fryzurami. Ostatnio pokazała na Instagramie nowe uczesanie- młodzieżowe warkoczyki, które znacznie odjęły jej lat. Do fryzury dobrała luźną stylizację, którą okrasiła sporą ilością biżuterii. Całość zestawienia bardzo spodobała się fanom prowadzącej "Pytanie na śniadanie".

"Ale szał","niecodzienna fryzura", "promieniejesz", "mega biżuteria" , "zmysłowo"- komplementowali fani. Zresztą komentarzy w podobnym tonie jest znacznie więcej.

Marcelina Zawadzka: Jakie programy prowadziła?

Marcelina Zawadzka dała się poznać jako Miss Polonia 2011 oraz prezenterka programów telewizyjnych. Prowadziła takie programy jak m.in. "Projektanci na start" oraz "Dendżer". W 2015 roku została prezenterką Telewizji Polskiej, gdzie współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Współprowadziła też takie programy, jak m.in. "The Voice Of Poland" oraz "Bake Off Junior".

Zagłosuj

Lubisz eksperymentować z włosami?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW