Zamknij

Marcelina Ziętek nękana przez hejterów. To przez Justynę Żyłę? "Utrzymanka"

22.01.2021 11:53
Marcelina Ziętek nękana przez hejterów. To przez Justynę Żyłę? "Utrzymanka"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły i gwiazda serialu "Szkoła", musi mierzyć się z internetowym hejtem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała komentarze, w których internauci zarzucają jej, że jest "utrzymanką" znanego sportowca.

Piotr Żyła to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Od wielu sezonów jest filarem naszej kadry, może także pochwalić się wieloma sukcesami indywidualnymi. Na popularność sportowca z pewnością wpłynął także charakterystyczny styl wypowiedzi. Piotrek jest otwarty, szczery, zawsze uśmiechnięty i skory do żartów oraz często niefortunnych sformułowań, które stają się internetowymi żartami. Wiele osób pokochało go właśnie za swojego rodzaju jowialność.

W mediach o Piotrze głośno było także za sprawą rozstania z żoną Justyną Żyłą. Medialny szum był z resztą ogromną zasługą samej celebrytki, która publikowała prywatne nagrania i chętnie udzielała w mediach, co zaowocowało występem w "Tańcu z gwiazdami", rozbieraną sesją dla "Playboya" i statusem osoby rozpoznawalnej w show-biznesie. Sposób, w jaki małżonkowie załatwili prywatne sprawy, pozostaje kwestią kontrowersyjną, Piotr jednak postanowił ułożyć sobie życie u boku nowej ukochanej. Związał się z Marceliną Ziętek, aktorką znaną z paradokumentalnego serialu "Szkoła". Wiele mówiło się o "szpilkach", jakie nowej ukochanej byłego męża wbijać próbuje Justyna Żyła. Okazuje się jednak, że Marcelina najbardziej cierpli z powodu skandalicznych komentarzy internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła o "kochance ex męża". Skoczek wyśmiał jej oświadczenie

Marcelina Ziętek ofiarą hejtu. Partnerka Piotra Żyły pokazała komentarze internautów

Justyna Żyła zarzuciła Piotrowi Żyle, że "zabrał dzieciom samochód", a swojej nowej miłości kupił luksusowe auto. Podchwycili to internauci kibicujący byłej żonie sportowca i postanowili niepochlebnie skomentować osobę Marceliny Ziętek. Na tyle boleśnie, że sama zainteresowana zaapelowała do internautów o takt. Mimo to nadal pojawiały się obraźliwe wpisy.

- Utrzymanka Piotrusia.

- Utrzymanka z krzywym zębem - czytamy.

Co ciekawe, większość negatywnych komentarzy publikowana jest nowo założonych kont, często powstałych tylko po to, by obrazić aktorkę. Na szczęście Marcelina zgłosiła nieprawdziwe konta, które zostały usunięte przez administratorów Instagrama. Oby takie sytuacje się nie powtórzyły.