Zamknij

Party: Marcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę? "Działam krokami prawnymi"

15.03.2021 13:06
Justyna Żyła pozwana przez Marcelinę Ziętek?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Jak informuje "Party" Marcelina Ziętek, obecna partnerka Piotra Żyły, ma mieć dosyć hejtu i pozwała Justynę Żyłę do sądu. Chodzić ma o poważną groźbę karalną.

Justyna Żyła ogromną popularność zawdzięcza w dużej mierze nagłośnionemu medialnie rozwodowi ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Celebrytka nie miała oporów przed publicznym oskarżaniem męża o pozostawienie rodziny i o zdradę, a nawet przed publikowaniem prywatnych materiałów. Kontrowersyjne rozstanie sprawiło, że Justyna stała się rozpoznawalna, co świetnie wykorzystała. Rozbierana sesja dla "Playboya", występ w "Tańcu z gwiazdami" czy własny program telewizyjny - to efekty głośnego rozstania. I choć wydawało się, że sprawa przycichła, nowy związek Piotrka ponownie skłonił Justynę do medialnych wypowiedzi.

Żyła nie miała zamiaru życzyć byłemu mężowi i Marcelinie Ziętek szczęścia. Postanowiła wbić "szpilę" zakochanym, niepochlebnie komentując między innymi różnicę wieku.

- Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna - oceniła celebrytka.

Co więcej, fani Justyny mieli zalać 23-letnią aktorkę znaną między innymi z serialu "Szkoła" falą hejtu, zarzucając jej, że została utrzymanką. Marcelina nie miała zamiaru darować takiego zachowania i zapowiedziała, że "działa krokami prawnymi". Jak donosi "Party", także Justyna Żyła otrzymała pozew.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednogłośnie: "Twoja córka wygląda jak ty"

Marcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę? Ma chodzić o groźby karalne

Jak informuje "Party", Marcelina Ziętek zdecydowała się pozwać Justynę Żyłę. Sprawa ma być poważna, bowiem była żona Piotra Żyły miała grozić aktorce śmiercią. To groźba karalna. Pierwsza rozprawa miała odbyć się w lutym, na drugiej być może zapadnie wyrok.

Czyżby napisana w przypływie złości wiadomość miała poważnie odbić się na wizerunku Justyny? Żyła w mediach społecznościowych pisała, że nigdy nikogo by nie skrzywdziła.