Zamknij

Marcelina Ziętek w bikini. Dziewczyna Żyły hejtowana po odważnym zdjęciu [FOTO]

30.06.2021 16:44
Marcelina Ziętek
fot. Damian Klamka/East News

Marcelina Ziętek podzieliła się na Instagramie odważnym zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym. Choć fani nie szczędzili jej komplementów, pojawiły się także komentarze krytykujące wygląd celebrytki.

Marcelina Ziętek przykuła uwagę swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem na Instagramie. Ukochana skoczka Piotra Żyły pokazała się w odważnym stroju kąpielowym, odsłaniając szczupłe ciało. Większość internautów pozytywnie komentowała fotografię, komplementując sylwetkę i urodę celebrytki. Niestety, pojawiły się także krytyczne komentarze dotyczące biustu 23-latki.

Zobacz także: Marcelina Ziętek nękana przez hejterów. To przez Justynę Żyłę? "Utrzymanka"

Marcelina Ziętek w bikini. Partnerka Piotra Żyły odpowiada na hejt

Jedna z internautek wytknęła Marcelinie Ziętek nieduży biust. Celebrytka postanowiła zripostować hejterkę. "Skąd w pani tyle jadu? I po co taki komentarz?" - odpisała. W późniejszej rozmowie z "Plotkiem" dodała, że dziwi ją, iż to najczęściej kobiety atakują inne kobiety.

- Spirala nienawiści nakręca się, a w sieci nikt nie jest anonimowy i jeżeli komuś się wydaje, że jest bezkarny, to jest w błędzie. Nie można nikogo obrażać. Kobiety powinny się wspierać, a nie atakować. Hejt i nienawiść w sieci najlepiej byłoby wyeliminować. Mój profil na IG ma przekazywać pozytywną energię i tak staram się funkcjonować w sieci na co dzień. Staram się przekazywać, że wszystkie jesteśmy wartościowe i piękne niezależnie od wszystkiego - powiedziała.

Na szczęście Marcelina Ziętek mogła liczyć na wsparcie fanów, którzy również zaczęli odpowiadać hejterom.