Zamknij

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Na ceremonii pojawiło się grono gwiazd

17.08.2020 08:49
Marcin Bosak i Maria Dębska
fot. VIPHOTO/East News

Marcin Bosak wziął ślub z Marią Dębską. Gwiazdor "M jak miłość" poślubił aktorkę i córkę reżyserki Kingi Dębskiej w tajemnicy przed mediami. Które gwiazdy pojawiły się na ślubie Bosaka i Dębskiej?

Marcin Bosak i Kinga Dębska wzięli ślub. Uroczystość miała miejsce w sobotę, 15 sierpnia, w Warszawie. Aktor grający Kamila Gryca w serialu "M jak miłość" ożenił się ze swoją ukochaną, aktorką Marią Dębską. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami. Jak podaje "Fakt", na ślubie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej pojawiło się sporo gości, w tym grono zaprzyjaźnionych gwiazd. 

Marcin Bosak i Maria Dębska poznali się podczas przygotowań do spektaklu "Ripley pod ziemią" w Teatrze Studio. Szybko między nimi zaiskrzyło. Wcześniej Marcin Bosak związany był z aktorką Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów, Władysława i Jana. Para rozstała się w 2017 roku. Wkrótce gwiazdor "M jak miłość" zaczął pokazywać się z Marią Dębską. Aktor i córka reżyserki Kingi Dębskiej często pojawiają się wspólnie na premierach i celebryckich imprezach, ale stronią od dzielenia się szczegółami swojej relacji. 

Taniec z gwiazdami: Marcin Bosak opuścił program. Dlaczego zrezygnował z udziału?

Marcin Bosak i Maria Dębska już po ślubie 

Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbył się w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Aktorka poszła do ołtarza w efektownej białej sukni projektu Macieja Zienia, a pan młody postawił na klasyczny garnitur.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem, i córką Hanią, Artur Żmijewski,  Mirosław Zbrojewicz. Oficjalne zdjęcia ze ślubu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej na razie nie zostały zamieszczone na Instagramie. Nowożeńcy do ostatniej chwili starali się utrzymać wszystko w tajemnicy. Informacje o uroczystości wyciekły tylko dzięki tabloidowi. 

Posłuchaj podcastu