Zamknij

Marcin Dorociński miał wypadek na siłowni. Co się stało?

Sylwia Wamej
14.01.2020 12:49
Marcin Dorociński
fot. Viphoto/East News

Marcin Dorociński miał wypadek na siłowni. Znany aktor pokazał podbite oko na Instagramie. "Nie zawsze sport to zdrowie" - skomentował Dorociński.

Marcin Dorociński miał wypadek na siłowni. Co się stało?

Marcin Dorociński doznał wypadku na siłowni. Aktor pokazał zdjęcie, na którym ma podbite oko  - "śliwę".  Nieszczęśliwe zdarzenie Marcin Dorociński postanowił skomentować na Instagramie. "Człowiek pójdzie na siłownię, by w zdrowym ciele był zdrowy duch, a wróci z podbitym okiem. Nie zawsze sport to zdrowie" - napisał aktor. W komentarzach fani życzą oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia. Niektórzy pytają też, czy to przypadkiem nie jest charakteryzacja na potrzeby nowej roli.

Marcin Dorociński nie odpowiedział na pytania fanów, jednak warto podkreślić, że aktorowi zdarza się prowokować na Instagramie. Fani pamiętają głośne wideo, na którym Marcin Dorociński pokazał zdemolowane mieszkanie. Wideo było częścią kampanii WWF pod hasłem "Ty też zniszczysz swój dom". „Dziwi cię to? Niszcząc przyrodę, niszczysz własny dom. Możesz to jeszcze naprawić” - mówił wtedy w spocie Marcin Dorociński.

Marcin Dorociński zagra w filmie "Psy. W imię zasad". Kiedy premiera?

Marcina Dorocińskiego widzowie już niedługo będą mieli okazję zobaczyć w filmie "Psy. W imię zasad", w którym zagra jedną z głównych ról. Premiera obrazu Władysława Pasikowskiego zaplanowana jest na 14 stycznia, natomiast film trafo do kin 17 stycznia.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć na siłowni?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW