Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marcin Dorociński pokazał zdemolowane mieszkanie. Niepokojące wideo na Instagramie

28.02.2019 16:29

Marcin Dorociński zaniepokoił swoich fanów, publikując nagranie zdemolowanego mieszkania. " Jestem zdruzgotany. Trudno mi w to  uwierzyć" - napisał aktor na swoim Instagramie.

Marcin Dorociński pokazał zdemolowane mieszkanie. Niepokojące wideo na Instagramie fot. Instagram.com/ Marcin Dorociński

Marcin Dorociński pokazał niepokojące nagranie na Instagramie

Marcin Dorociński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Aktor publikuje zdjęcia z planów zdjęciowych oraz dzieli się z fanami fotkami z akcji charytatywnych, w których bierze udział. Kilka godzin temu opublikował niepokojące nagranie. Ze łzami w oczach aktor pokazał fanom mieszkanie, które jest doszczętnie zdemolowane.   –Jestem zdruzgotany... Trudno mi w to uwierzyć. Zobaczcie ile zniszczeń. Kto to zrobił? Dlaczego?  – pyta aktor.

W komentarzach fanów nie brakuje wsparcia dla Marcina Dorocińskiego. Inni mają nadzieję, że jest to plan serialu "Pakt", część akcji społecznej lub plan filmu "Ciemno, prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza. Póki co, Dorociński nie zdecydował się na żadne wyjaśnienie.

RadioZET.pl/ SW

Oceń