Zamknij

Marcin Dubiel miał wypadek. W jakim stanie jest popularny youtuber?

Redakcja
30.11.2018 15:36
Marcin Dubiel miał wypadek. W jakim stanie jest popularny youtuber?
fot. Instagram:@marcindubiel

Marcin Dubiel to niezwykle popularny youtuber, którego profil obserwuje już ponad milion użytkowników. W czwartkowy wieczór jego auto brało udział w wypadku, w którym zderzyły się trzy samochody. Czy wszystko z nim w porządku?

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych krajowych youtuberów. W sieciowym show-biznesie uchodzi za prawdziwą gwiazdę, a jego kanał obserwuje aktualnie ponad milion użytkowników. 22-latek publikuje między innymi filmy z popularnymi „prankami”, szerokim echem odbiło się także jego nagranie, na którym postanawia zrobić dobry uczynek. Za 1000 złotych kupił luksusowe buty marki Yeezy i wręczył je bezdomnemu. Film wzbudził w sieci niemałe kontrowersje, a odtworzony został prawie milion razy.

ZOBACZ TAKŻE: Polski youtuber wkręcił Jareda Leto

Dubiel
fot. Instagram:@marcindubiel

Wypadek znanego youtubera

W czwartek, 29 listopada w godzinach wieczornych na Alei Niepodległości w Warszawie doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z relacji reportera TVN Warszawa, na wysokości Biblioteki Narodowej kierowca Dacii zatrzymał się na bus pasie, ponieważ zabrakło mu paliwa. Kierowca jadącego za nim Volvo nie zdążył zahamować i trafił w stojący pojazd. Następnie w oba auta uderzył Mercedes. Kierowcą jednego z samochodów był Marcin Dubiel.

Sam youtuber potwierdził, że brał udział w kolizji, nie chciał jednak zdradzać szczegółów zdarzenia. Fani mogą być jednak spokojni, z wypadku wyszedł cało. Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku mieli być trzeźwi i nikomu nie stało się nic poważnego.

ZOBACZ TAKŻE: Znany youtuber McSkillet nie żyje. Co się stało?

RadioZET.pl/gala.pl/MF