Zamknij

Mąż oskarża Agatę Kuleszę: „Jestem ofiarą molestowania moralnego”

Sylwia Wamej
11.03.2019 15:38
Agata Kulesza rozwodzi się z mężem
fot. Tricolors/ East News

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Agata Kulesza rozwodzi się z mężem Marcinem Figurskim. Aktorka nie komentuje całej sprawy, natomiast głos zabrał jej mąż – operator i kamerzysta Marcin Figurski. Twierdzi on, że sam był ofiarą molestowania moralnego przez Agatę Kuleszę.

Agata Kulesza i Marcin Figurski się rozwodzą

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Agata Kulesza rozwodzi się z mężem Marcinem Figurskim. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, do tej pory odbyły się dwie rozprawy rozwodowe pary, natomiast trzecia zaplanowana jest na połowę kwietnia. Potwierdził to w rozmowie z „Super Expressem” przedstawiciel Sądu Okręgowego w Warszawie. Aktorka chce rozwodu z orzeczeniem o winie jej męża. Kontrpozew złożył Figurski, który chce rozwodu z orzeczeniem o winie aktorki.

EN_01355837_0045
fot. Tricolors/ East News

Agata Kulesza zdecydowała się nie komentować zamieszania wokół jej życia prywatnego, inaczej niż Marcin Figurski. Operator w rozmowie z „Super Expreseem” podkreślił, że on sam jest ofiarą molestowania moralnego. W rozmowie z mediami nie używa również sformułowania „żona”, tylko „pani K”. „Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg” – przytacza słowa Marcina Figurskiego „Super Express”.

Zagłosuj

Znasz kogoś, kto był molestowany moralnie?

Liczba głosów:

Choć Agata Kulesza i Marcin Figurski przez lata uchodzili za zgraną parę, problemy w ich małżeństwie zaczęły się pojawiać kilka lat temu, po tym, gdy kariera Agaty Kuleszy zaczęła nabierać rumieńców.

RadioZEt.pl/ SE/ SW