Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mąż oskarża Agatę Kuleszę: „Jestem ofiarą molestowania moralnego”

11.03.2019 15:38

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Agata Kulesza rozwodzi się z mężem Marcinem Figurskim. Aktorka nie komentuje całej sprawy, natomiast głos zabrał jej mąż – operator i kamerzysta Marcin Figurski. Twierdzi on, że sam był ofiarą molestowania moralnego przez Agatę Kuleszę.

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem fot. Tricolors/ East News

Agata Kulesza i Marcin Figurski się rozwodzą

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Agata Kulesza rozwodzi się z mężem Marcinem Figurskim. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, do tej pory odbyły się dwie rozprawy rozwodowe pary, natomiast trzecia zaplanowana jest na połowę kwietnia. Potwierdził to w rozmowie z „Super Expressem” przedstawiciel Sądu Okręgowego w Warszawie. Aktorka chce rozwodu z orzeczeniem o winie jej męża. Kontrpozew złożył Figurski, który chce rozwodu z orzeczeniem o winie aktorki.

EN_01355837_0045 fot. Tricolors/ East News

Agata Kulesza zdecydowała się nie komentować zamieszania wokół jej życia prywatnego, inaczej niż Marcin Figurski. Operator w rozmowie z „Super Expreseem” podkreślił, że on sam jest ofiarą molestowania moralnego. W rozmowie z mediami nie używa również sformułowania „żona”, tylko „pani K”. „Sąd zrobi, jak uważa. Ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg” – przytacza słowa Marcina Figurskiego „Super Express”.

Zagłosuj

Znasz kogoś, kto był molestowany moralnie?

Choć Agata Kulesza i Marcin Figurski przez lata uchodzili za zgraną parę, problemy w ich małżeństwie zaczęły się pojawiać kilka lat temu, po tym, gdy kariera Agaty Kuleszy zaczęła nabierać rumieńców.

RadioZEt.pl/ SE/ SW

Oceń