Zamknij

Marcin Hakiel mocno schudł: "Jaki pan chudziutki"

29.06.2020 10:17
Marcin Hakiel
fot. VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel jest zawodowym tancerzem, więc aktywność fizyczna nie jest mu obca. Od pewnego czasu wrzuca do sieci zdjęcia, na których jest coraz szczuplejszy. Fani mogą być jednak spokojni. Mąż Kasi Cichopek jest z utraty kilogramów wyraźnie zadowolony. Pochwalił się nawet, ile waży.

Marcin Hakiel sporo stracił na wadze. Na najnowszych zdjęciach jest wyraźnie chudszy niż jeszcze pod koniec lutego. Choć dla wielu osób pandemia i ograniczanie wyjść z domu oznaczało raczej nabranie kilogramów, dla Hakiela nie było o tym mowy. Jako tancerz i choreograf musi dbać o swoją sylwetkę, a w okresie pandemii jeszcze bardziej postawił na aktywność fizyczną. Ostatnio nie omieszkał pochwalić się swoją wagą.

Marcin Hakiel mocno schudł

Okazuje się, że Marcin bardzo cieszy się z utraty kilogramów. Na jednym z materiałów w sieci pokazał, że waży 69,8 kg. "Ostatni raz ważyłem tyle na studiach" - dopisał zadowolony. Wcześniej chwalił się, że dużo biega i niedawno udało mu się pobić swój rekord i przebiec 10 kilometrów w 50 minut.

Jak wyjawił, za utratą wagi stoi nie tylko bieganie, ale także... ćwiczenia z Ewą Chodakowską.

Nie wszyscy internauci pozytywnie oceniają zmianę wyglądu Marcina Hakiela. "Jaki pan chudziutki" - zauważyła jedna z internautek. Kolejna staje w obronie Marcina: "Jeeeezzzuuuniu. Akurat w przypadku pana Marcina wiemy,co jest przyczyną. Po prostu schudł 10 kilo bo chciał. Jest chudziutki, szczuplutki, drobniutki".

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS