Zamknij

Marcin Hakiel o początkach związku z Cichopek. "Nie wiedziałem, kim jest Kasia"

Patrycja Chudolińska
28.04.2020 17:14
Marcin Hakiel
fot. Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel zdradził w "Demakijażu" Krzysztofa Ibisza, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Kasią Cichopek. Przyznał, że nie wiedział, czy jest ona gwiazdą.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się w 2005 roku. Gwiazda i tancerz wystąpili w parze w programie "Taniec z gwiazdami". Choć rywalizacja była zacięta, udało im się dostać do finału i wygrać Kryształową Kulę. Kasia i Marcin mocno zbliżyli się do siebie na parkiecie, co zaowocowało związkiem, a następnie małżeństwem. O tym, jak wyglądały początki ich znajomości, opowiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w "Demakijażu".

- Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie - zdradził Marcin Hakiel.

Jak poznali się Kasia Cichopek i Marcin Hakiel? Aktorka była zafascynowana tancerzem

Choć Marcin Hakiel nie wiedział, kim jest Kasia, ona od początku chciała go poznać. Gwiazda z uwagą oglądała poprzednie edycje tanecznego show i marzyła o tym, by to właśnie z Marcinem stworzyć parę na parkiecie.

- Byłam zafascynowana programem i moim marzeniem było w nim wystąpić. Jak dowiedziałam się, że będę tańczyła u boku Marcina Hakiela, doskonale wiedziałam, kim jest, jak tańczył w pierwszej edycji, jak wygląda i jakie ma sukcesy (...) Byłam trochę wymęczona poprzednim, mało przyjemnym związkiem, więc doceniłam, że Marcin jest opiekuńczy, spokojny, szarmancki i kulturalny. To, że mogę na niego liczyć i czuję się bezpieczna - przyznała.