Zamknij

Mroczek świętuje narodziny syna [FOTO]

Redakcja
21.08.2017 08:52
Mroczek świętuje narodziny syna [FOTO]
fot. Instagram

Marcin Mroczek ma co świętować! Jego żona Marlena niedawno urodziła syna. Aktor zorganizował z tej okazji małe przyjęcie. Zdjęciami z uroczystości pochwalił się na Instagramie.

Narodziny Kacperka były okazją do hucznego świętowania – Marcin zorganizował „męskie pępkowe", na którym nie zabrakło oczywiście jego brata bliźniaka Rafała i przyjaciół.

Zrzut ekranu 2017-08-21 o 08.50.59

„Pępkowe to nie jest po prostu kolejne męskie spotkanie. Pępkowe, czyli świętowanie narodzin dziecka przez świeżo upieczonego tatę ma głęboki sens... terapeutyczny" – napisał gwiazdor obok zdjęcia. 

Przypomnijmy, że Kacper jest już drugim synem gwiazdora „M jak miłość" i jego żony – Marleny Muranowicz, właścicielki agencji modelek. Ignacy, pierworodny syn pary, przyszedł na świat w 2016 roku. Małżeństwo nigdy nie ukrywało tego, że marzy o pełnej, szczęśliwej rodzinie, dlatego można było spodziewać się, że Ignaś szybko doczeka się rodzeństwa.

O tym, że Marlena powiła drugiego syna, poinformował sam Marcin – za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Marcin Mroczek poznał Marlenę blisko dziesięć lat temu, tuż po głośnym rozstaniu z Agnieszką Popielewicz. Bliscy pary twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

RadioZET.pl/SI