Zamknij

Marcin Mroczek świętuje ósmą rocznicę ślubu. Założyli z żoną stylizacje ślubne [FOTO]

22.07.2021 11:13
Marcin Mroczek
fot. Adam Jankowski/Reporter/ East News

Marcin Mroczek i jego ukochana Marlena Muranowicz świętują ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilu aktora pojawiło się zdjęcie z ukochaną żoną oraz ich synkami. Para z okazji rocznicy postanowiła założyć ślubne stylizacje, które miała na sobie osiem lat temu.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz osiem lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Para doczekała się dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Zakochani świętują ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji postanowili raz jeszcze założyć ślubne stylizacje. Ukochana aktora zadała szyku w sukni ślubnej, z kolei Marcin Mroczek założył ślubny garnitur.

 Marcin Mroczek świętuje ósmą rocznicę ślubu. Założyli z żoną stylizacje ślubne [FOTO]

"8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne "TAK"! Dzisiaj to "Tak" rozbrzmiewa podwójnym echem. PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku" - napisał gwiazdor "M jak miłość" obok zdjęcia. Pod fotografiami i wideo z przygotowań do sesji zdjęciowej posypały się gratulacje i ciepłe słowa.

"Gratulacje, kochani", - napisała koleżanka z "M jak miłość", Katarzyna Cichopek. Do fotografii odniósł się też brat aktora, Rafał Mroczek. "Gratki, gdzie poprawiny" - napisał. Gratulacje posypały się też od m.in. Edyty Herbuś i Anny Wendzikowskiej.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz pobrali się 20 lipca 2013 roku. Żona aktora podobnie jak jej małżonek na swoim koncie ma aktorskie epizody. Przed laty widzowie mogli ją zobaczyć w serialu "Szpilki na Giewoncie". Wystąpiła też w kilku teledyskach muzycznych.