Zamknij

Marcin Prokop po raz drugi zostanie ojcem? "Będę miał dzidziusia" [FOTO]

03.03.2021 18:22
Marcin Prokop
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marcin Prokop, jeden z największych gwiazdorów TVN, opublikował w sieci wymowne zdjęcie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował fanów, że będzie miał dzidziusia. Czyżby jego rodzina po raz kolejny miała się powiększyć?

Marcin Prokop to jeden z największych gwiazdorów polskiej telewizji, od lat znany jako czołowy prezenter stacji TVN. Błyskotliwy i słynący z charakterystycznego poczucia humoru, doskonale czuje się przed kamerą i z łatwością zaskarbił sobie sympatię ogromnej rzeszy widzów. Stworzył świetny duet z Szymonem Hołownią w programie "Mam talent!", z kolei w "Dzień Dobry TVN" razem z Dorotą Wellman (z którą pracował także w Telewizji Polskiej) tworzy jeden z ulubionych duetów prowadzących. Od 2020 roku możemy oglądać go w nowym teleturnieju TVN "Lego Masters", wielokrotnie prowadził także największe telewizyjne imprezy.

Prywatnie Prokop od 18 lat jest w szczęśliwym związku z ukochaną Marią Prażuch, w 2011 roku para zdecydowała się na ślub, pięć lat wcześniej na świat przyszła ich córka Zofia. Żona dziennikarza zdecydowała się porzucić pracę w korporacji i została instruktorką jogi. Para nie zwykła dzielić się wszystkimi informacjami na temat życia osobistego, Marcin w wywiadach unika tematu rodziny i skupia się na życiu zawodowym. Tym bardziej szokująca była informacja o dzidziusiu, jaka pojawiła się na profilu gwiazdora TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Prokop zaliczył zabawną wpadkę w "Dzień Dobry TVN". Jak z niej wybrnął?

Marcin Prokop o powiększeniu rodziny. Zapowiedział pojawienie się dzidziusia

Marcin Prokop słynie z poczucia humoru, po raz kolejny postanowił rozbawić swoich fanów, publikując zdjęcie, na którym wygląda, jakby właśnie zniósł sporych rozmiarów jajko.

- Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów. Będę miał dzidziusia #father #newborn #jużwidaćciążowybrzuszek - czytamy w opisie fotografii.

Fani prezentera docenili jego żart, pod wpisem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy podchwycili żart Marcina.

- Szczęście miał Kajko, lecz Prokop ma jajko!

- Wreszcie to z siebie wydusiłeś - czytamy.

Jednak nie zabrakło także wielbicieli Prokopa, którzy składali mu gratulacje z powodu powiększenia rodziny. Znając przewrotny humor gwiazdora "Dzień Dobry TVN" równie dobrze mógł poinformować, że rzeczywiście po raz drugi zostanie ojcem. Jak myślicie, to żart czy zabawne ogłoszenie radosnej nowiny?