Zamknij

Marcin Prokop znika z "Dzień Dobry TVN"? "Bój to był nasz ostatni" [FOTO]

10.06.2020 08:33
Marcin Prokop żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marcin Prokop opublikował zdjęcie z Dorotą Wellman i pożegnał się z widzami "Dzień Dobry TVN". Czyżby dziennikarska para miała zniknąć z programu? Pod postem dziennikarza TVN zaroiło się od komentarzy.

"Dzień Dobry TVN" to jeden z ulubionych programów śniadaniowych, które o poranku towarzyszą milionom Polaków. Poranny format emitowany jest na antenie TVN od września 2005 roku, tocząc bój o palmę telewizyjnego pierwszeństwa z "Pytaniem na śniadanie". Zróżnicowane tematy, kącik kulinarny i cykliczne bloki cieszą się dużym zainteresowaniem. Z pewnością jednak, jak w przypadku niemal wszystkich tego typu programów, atutem "Dzień Dobry TVN" są charyzmatyczni prowadzący. To od nich w dużej mierze zależy przyciągnięcie widzów przed ekrany.

W przypadku programu emitowanego przez TVN bez wątpienia jednymi z bohaterów są Marcin Prokop i Dorota Wellman. Dziennikarski duet dla wielu widzów jest niepodrabiany i bezkonkurencyjny. Widzowie pokochali prezenterów przede wszystkim za poczucie humoru i luz, jaki pokazują przed kamerami. Wspólnie bawią widzów już od ponad 13 lat i dla wielu fanów ich zniknięcie byłoby ogromnym ciosem.

Dzień Dobry TVN: widzowie pod wrażeniem debiutu Krupińskiej i Michałowskiego

Marcin Prokop pożegnał widzów "Dzień Dobry TVN". Znika z programu?

Serca fanów "Dzień Dobry TVN" z pewnością zabiły mocniej, gdy na swoim profilu na Instagramie Marcin Prokop opublikował zdjęcie z Dorotą Wellman. Dziennikarz we wpisie pożegnał się z fanami programu i zapowiedział, że z przyjaciółką poprowadzą ostatni program. Fanów jednak uspokajamy, na szczęście lubiana dziennikarska para nie znika ze śniadaniowego formatu na stałe.

- Bój to jest nasz ostatni w "Dzień Dobry TVN"... przed wakacjami. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki - czytamy we wpisie Prokopa.

Pod postem prowadzącego zaroiło się od komentarzy. Widzowie prześcigali się w komplementowaniu Marcina i Doroty.

- Tylko dla tej pary jest sens odpalać "Dzień Dobry TVN".

- Duet Wszechczasów.

- Wracajcie najszybciej jak to możliwe. Miłych wakacji mimo wszystko - czytamy.