Zamknij

Marcin Prokop kpi z wpisu Agnieszki Kaczorowskiej. Opublikował zabawne zdjęcie i wpis [FOTO]

10.06.2021 12:15
Marcin Prokop
fot. Tricolors/East News

Marcin Prokop postanowił odnieść się do głośnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Dziennikarz udostępnił zabawne zdjęcie i wpis. Instagramowym postem gwiazdor rozbawił swoich fanów.

Marcin Prokop postanowił odnieść się do głośnego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę". Instagramowy wpis gwiazdy "Klanu" odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Gwiazdy licznie udostępniały swoje zdjęcia bez makijażu oraz w naturalnej odsłonie, często krytykując podejście Kaczorowskiej do ruchu body positive.

Zobacz też: Marcin Prokop zdradził, co myśli o nowym prowadzącym "Mam talent". Zareagował też Hołownia

Marcin Prokop kpi z wpisu Agnieszki Kaczorowskiej. Opublikował zabawne zdjęcie i wpis [FOTO]

Marcin Prokop w swoim stylu skomentował internetowy wywód Bożenki z "Klanu".

W ramach mody na brzydotę wrzucam zdjęcie, które znalazłem w swoim telefonie. Nie znam gościa, ale wydaje mi się wystarczająco odrażający, aby wpisać się w panujący trend - napisał Marcin Prokop.

Swoim postem prowadzący "Mam talent" rozbawił internautów.

"Fajny z Pana człowiek, przystojny, niezwykle inteligentny i z poczuciem humoru, przy którym super się bawię", "kokietujesz, wrzuć naprawdę brzydkie", "tak brzydki, że aż piękny" - żartowali fani.

Warto podkreślić, że od kilku dni gwiazdy bardzo licznie komentują wpis Kaczorowskiej, m.in. Anna Wendzikowska, Martyna Wojciechowska, Zofia Zborowska oraz Karolina Korwin-Piotrowska. Sama zainteresowana zdecydowała się przeprosić tych, którzy w jakikolwiek sposób poczuli się urażeni jej komentarzem.