Zamknij

Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Bezprawnie próbowali posłużyć się jego wizerunkiem

29.07.2020 18:38
Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Bezprawnie próbowali posłużyć się jego wizerunkiem
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marcin Prokop postanowił ostrzec swoich fanów przez oszustami, którzy próbowali bezprawnie posłużyć się jego wizerunkiem. "Podajcie dalej, żeby przestrzec innych. a wszelkim naciągaczom i złodziejom, żerującym na naiwności innych życzę, żeby w pierdlu pogryzły ich chore na syfilis szczury. Albo coś podobnego" - napisał ostro dziennikarz na swoim Instagramie.

Marcin Prokop oszukany. Firma chciała bezprawnie wykorzystać jego wizerunek

Marcin Prokop w jednym z najnowszych wpisów na Instagramie postanowił ostrzec swoich fanów przed oszustami. Jedna z firm próbowała bezprawnie wykorzystać wizerunek dziennikarza. Gwiazdor miał rzekomo udzielić wywiadu, w którym promuje kryptowaluty. Screen fałszywej wypowiedzi załączył na swoim Instagramie.

"OSTRZEŻENIE - kolejni oszuści próbujący wykorzystywać wizerunek rozpoznawalnych osób, w tym mój, do wyłudzenia od was pieniędzy. Nie dajcie się nabrać, nigdy nie miałem i nie będę miał nic wspólnego z podobnymi „ofertami” Podajcie dalej, żeby przestrzec innych. a wszelkim naciągaczom i złodziejom, żerującym na naiwności innych życzę, żeby w pierdlu pogryzły ich chore na syfilis szczury. Albo coś podobnego" - skomentował ostro dziennikarz "Dzień Dobry TVN".

Gwiazdy ofiarami oszustów. Wykorzystują bezprawnie ich wizerunki do reklam

Takich sytuacji usiłowania wykorzystania wizerunku gwiazd do reklam jest więcej. Gwiazdy co rusz informują o podobnych sytuacjach. Ofiarą oszustów padły m.in. Kasia Cichopek, Magda Gessler czy Małgorzata Rozenek.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl