Zamknij

Marcin Prokop pokazał zdjęcie, na którym ma 15 lat. "Późniejszy baron telewizji śniadaniowej"

01.09.2020 14:14
Marcin Prokop
fot. Marek Kudelski/ Agencja SE/ East News

Marcin Prokop pokazał na swoim Instagramie fotografię, na której ma zaledwie 15 lat. Zrobił to z okazji 15. urodzin "Dzień Dobry TVN". Jak wyglądał, będąc nastolatkiem?

Marcin Prokop prowadzi "Dzień Dobry TVN" już od 13 lat. Sam program gości na antenie TVN dwa lata dłużej, bo 15 lat. Dziennikarz nawiązał do rocznicy hitowego programu TVN, publikując zdjęcie, na którym był nastolatkiem.

"To niewinne stworzenie to późniejszy baron telewizji śniadaniowej, znany tancerz na balustradzie życia, rozpędzona strzała testosteronu. Tu pod wieżą eiffla, co okazało się pewnym proroctwem. Miałem wtedy 15 lat. Dokładnie tyle kończy dziś DDTVN. bądźcie z nami od 8:00!" - napisał Marcin Prokop, publikując fotografię sprzed lat.

Marcin Prokop pokazał zdjęcie, na którym ma 15 lat: "Piękny"

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na to ujęcie. Padły też porównania do Ashtona Kutchera. "Jak Aschton Kutcher", "piękny, Apollo z zazdrości by pękł", "mistrz dowcipu i zaprzeczenie teorii, że Polacy nie są przystojni", "młody przystojniak"  - komplementowali wielbiciele Prokopa.

Marcin Prokop prowadzi "Dzień Dobry TVN' w parze z Dorotą Wellman. Przez lata stworzyli jeden z najbarwniejszych duetów telewizyjnych, uwielbianych przez fanów. Warto podkreślić, że w tym roku "Dzień Dobry TVN" dosięgły spore zmiany. Z programem pożegnali się Piotr Kraśko i Kinga Rusin. Program zyskał z kolei nowych prowadzących: Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl