Zamknij

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed lat. "Pięknyś, Marcinie" [FOTO]

20.01.2021 20:31
Marcin Prokop
fot. Aertur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marcin Prokop lubi żartować z samego siebie. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" tym razem pokazał swoje zdjęcie sprzed lat. Opisem do fotografii rozbawił swoich fanów.

Marcin Prokop słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" co jakiś czas nawiązuje do przeszłości, publikując zdjęcia sprzed lat. Tym razem pokazał fotografię sprzed kilkunastu lat, którą okrasił zabawnym podpisem.

Zobacz też:Marcin Prokop jednym zdjęciem gorzko podsumował dzisiejsze czasy

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed lat. Rozbawił swoich fanów [FOTO]

"Smutek młodego człowieka, który wysłał aplikację do zespołu papa dance i go nie przyjęli" - napisał Marcin Prokop. Zdjęcie rozbawiło fanów dziennikarza. Niektórzy żartowali, że Marcin wyglądał jak gwiazdor boysbandu i bożyszcze nastolatek.

"Pierwsze skojarzenie to bożyszcze nastolatek, idol, którego plakat można znaleźć w jednym z egzemplarzy Popcornu albo Bravo Girl", "Stasiak nie wytrzymałby konkurencji. Marcin P mógłby zmienić historię muzyki", "co za przystojniak", "pięknyś Marcinie był" - komentowali fani pod udostępnionym ujęciem.

Choć Marcin Prokop na swoim koncie ma mnóstwo projektów w różnych stacjach telewizyjnych i pismach, od lat związany jest ze stacją TVN. Od 2007 roku w duecie z Dorotą Wellman prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Prywatnie od 2011 roku żonaty jest z Marią Prażuch Prokop. W 2006 roku na świat przyszła ich córka Zofia.

RadioZEt.pl