Zamknij

Marcin Prokop zadrwił w "Mam talent" z Bożeny Dykiel

08.11.2021 13:53
Marcin Prokop
fot. Tricolors/ East News

Marcin Prokop w sobotnim odcinku "Mam talent" odniósł się do głośnej wypowiedzi Bożeny Dykiel na temat depresji. Dziennikarz zrobił to oczywiście w swoim ironicznym stylu.

Marcin Prokop postanowił w swoim stylu odnieść się do głośnej wypowiedzi Bożeny Dykiel na temat depresji. Przypomnijmy, że gwiazda "Dzień Dobry TVN" przekonywała, że depresję powoduje niedobór litu.

"To jest brak pierwiastka litu. Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał. Wiec trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska, nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy. Poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor" podkreślała aktorka. Gwiazda reklamowała też "cudowne okulary", które chwaliła za właściwości lecznicze.

Zobacz też:  Bożena Dykiel zniknie z "Na Wspólnej"? Tak ma zapłacić za wypowiedzi w "Dzień Dobry TVN"

Marcin Prokop zadrwił w "Mam talent" z Bożeny Dykiel

Wywody aktorki odbiły się szerokim echem w mediach. Z kolei fundacja "Twarze depresji" zdecydowała się zakończyć współpracę z aktorką.

"Wypowiedź Pani Bożeny Dykiel w »Dzień dobry TVN« w dniu 23 października 2021 r. nie była z nami konsultowana i była osobistą opinią aktorki na temat leczenia depresji. W programie padły słowa, które są bardzo odległe od idei naszej kampanii" - pisała fundacja w swoich mediach społecznościowych.

W ostatnim odcinku Marcin Prokop postanowił w swoim stylu nawiązać do wypowiedzi Dykiel. W minioną sobotę odbył się drugi półfinał "Mam talent". 

Zapowiadając występ Duo The Essence, Michał Kempa, powiedział: 

 "Duo The Essence to spokojnie mogłaby być nazwa leku przepisywanego na poprawę humoru". Z kolei Marcin Prokop dodał: Tak, przez Bożenę Dykiel". Trafny komentarz?