Zamknij

Marcin Różalski rozczarowany "Ameryka Express". Padły mocne słowa

Sylwia Wamej
04.03.2020 18:48
Marcin Różalski
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Marcin Różalski wystąpił w "Ameryka Express". Były zawodnik KSW w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że jest rozczarowany programem. Co dokładnie ma na myśli?

Marcin Różalski rozczarowany programem "Ameryka Express"

Marcin Różalski to jeden z bohaterów "Ameryka Express". Były zawodnik KSW nie jest zadowolony z programu. W rozmowie z Pudelkiem stwierdził, że show był dla niego męczarnią. "Dla mnie była duża męczarnia" i gdybym dostał drugi raz uczestniczenia w programie, to bym z niej nie skorzystał" - podkreślił Różalski. Uczestnik "Ameryka Express" przyznaje, że przez liczne tatuaże na twarzy miał nieco ciężej, niż pozostali uczestnicy, bo nie wzbudzał zaufania wśród mieszkańców Gwatemali.

"Ameryka Express": Kto wystąpi w programie TVN?

Różalski myślał, że program będzie miał charakter podróżniczo-przygodowy. "Nic nie pozwiedzałem, widziałem wszystko z perspektywy autostopu" - podkreślił Różalski. O tym, jak sobie poradził były zawodnik KSW w programie "Ameryka Express" przekonamy się już w środę, 4 marca na antenie TVN.

Oprócz Marcina Różalskiego w "Ameryce Express" zobaczymy również m.in. Grażynę Wolszczak, Karolinę Pisarek oraz Patrycję Markowską.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Amerykę Expres"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Pudelek.pl/ SW