Zamknij

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz rozstali się po 3 miesiącach

Redakcja
09.11.2018 08:50
Książkiewicz i Bukowski
fot. VIPHOTO/EAST NEWS 2 Kamil Piklikiewicz/EAST NEWS

Zaledwie kilka miesięcy temu okazało się, że Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą. Znajomi z planu "Leśniczówki" niestety już zakończyli swój związek. Rozstali się po kilku miesiącach.

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz się rozstali! Aktorka poinformowała, że znów jest singielką. Na niedawnej premierze filmu "Planeta singli" Weronika przyznała w rozmowie z Nową TV, że nie zna recepty na to, by nie być singlem.

Weronika Książkiewicz straciła faceta w 10 dni

"To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat. Jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie" - dodała.

Co ciekawe, o zakończeniu tej "historii miłosnej" i powodzie takiej decyzji Książkiewicz wspomina także na Instagramie. Gwiazda pojawiła się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej "Be active", w związku z czym poinformowała o tym, że to właśnie dzięki rozstaniu zaczęła swoją przygodę z treningami.

"Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą"- napisała.

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o romansie aktorów pojawiły się jeszcze latem. W sierpniu było już wiadomo, że nie ukrywają się ze swoim związkiem. Już od pewnego czasu mówiło się, że aktorzy, którzy spotkali się na planie serialu „Leśniczówka”, bardzo dobrze się ze sobą dogadują. W serialu grają role Lidii Banach i Krzysztofa Majewskiego, między którymi doszło do romansu. To, co początkowo było tylko scenariuszem, przeniosło się na prawdziwe życie. Teraz jednak - jak to i w serialach bywa - równie szybko, co zostali parą, tak szybko się rozstali.

RadioZET.pl/SA