Zamknij

Marek Kondrat z córką pod tęczową flagą. To pierwsze publiczne zdjęcie aktora z dzieckiem

21.06.2020 21:08
Marek Kondrat
fot. MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS

Marek Kondrat z córką pod tęczową flagą - takie ujęcie aktor opublikował w sieci. Gwiazdor, który rzadko ujawnia swoje prywatne życie, zdecydował się po raz pierwszy pokazać zdjęcie, na którym pozuje z małą Heleną.

Marek Kondrat pokazał w sieci pierwsze zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoją córeczką. Fotka zwraca uwagę, gdyż okraszona jest minimalnym "komentarzem" w postaci dwóch ikonek, a do tego aktor i mała Helenka spacerują pod tęczową flagą.

Marek Kondrat pokazał pierwsze zdjęcie ze swoją córką

Jak widać, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, który - niestety - już od ponad dziesięciu lat nie jest aktywny w branży filmowej, zdecydował się dołączyć do grona gwiazd protestujących przeciw przejawom braku tolerancji wobec środowisk LGBT+. Można się domyślić, że sprawę traktuje poważnie, skoro postanowił po raz pierwszy upublicznić zdjęcie z córeczką. Ustawił też to zdjęcie jako tło na Facebooku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów gwiazdora. Internauci przyznają mu rację i chwalą piękną fotkę.

Przypomnijmy, że Marek Kondrat w 2007 roku zdecydował o zakończeniu kariery aktorskiej. Przez cały czas jest aktywny zawodowo - jednak w branży winiarskiej i gastronomicznej. W 2013 roku opinię publiczną obiegła wiadomość o tym, że Kondrat spotyka się z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. Para, na przekór wielu nieprzychylnym komentarzom, w 2015 roku sformalizowała związek. W grudniu 2018 roku przyszła na świat ich córka.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS