Zamknij

Marek Krupski w żałobie. Gwiazdor "Barw szczęścia" stracił ukochaną mamę. "Ogromnie boli"

18.10.2021 09:49
Marek Krupski
fot. Michal WARGIN/East News

Marek Krupski znany między innymi z "Barw szczęścia" i "Malanowski i partnerzy" przeżył ogromną stratę. Aktor poinformował o śmierci swojej ukochanej mamy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował wzruszającą grafikę.

Marek Krupski to popularny polski aktor, który zyskał dużą sympatię wielbicieli polskich seriali. Były policjant debiutował epizodyczną rolą w " Złotopolskich", pojawiał się także w "13. posterunku" i "Fali zbrodni", jednak popularność zyskał w 2009 roku, kiedy dołączył do obsady popularnego serialu paradokumentalnego "Malanowski i partnerzy". Trzy lata później otrzymał angaż do " Barw szczęścia", gdzie wciela się w postać Sebastiana Kowalskiego. Mogliśmy oglądać go także w "Klanie", "Na Wspólnej" i kontrowersyjnym "Botoksie" Patryka Vegi. W 2019 roku pojawił się w serialu "Rodzinny interes".

Prywatnie Krupski jest szczęśliwym mężem Magdaleny Modrej, aktorki znanej między innymi z "Na Wspólnej", modelki i prezenterki TVN Turbo. Para pobrała się w 2007 roku, mają dwie córki: Mię i Leę. Na profilu Marka na Instagramie z łatwością możemy znaleźć rodzinne fotografie. Niestety, najnowszy wpis, jaki opublikował aktor na Instagramie, jest wyjątkowo smutna. Gwiazdor "Barw szczęścia" poinformował wielbicieli o śmierci swojej mamy.

Marek Krupski w żałobie. Zmarła mama aktora "Barw szczęścia"

Na profilu Marka Krupskiego na Instagramie pojawiła się grafika z cytatem z "Dziewczyny z pomarańczami" Josteina Gaardera.

- Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już następnych dni - czytamy.

W ten sposób aktor poinformował o śmierci ukochanej mamy. W opisie umieścił link do piosenki rapera Sobela "Kocham cię mamo".

- Kocham Cię Mamo. To nieprawda, ze czas przyzwyczaja do bólu - napisał Krupski.

Także Magdalena Modra pożegnała teściową, na jej profilu pojawiły się dwa nostalgiczne zdjęcia.

- Mamo, bardzo tęsknimy, serce nam pęka z bólu, dziękujemy za To, że byłaś blisko nas. Tak ciężko być silnym, gdy Ciebie już nie ma. Dobranoc, śpij spokojnie (...) Zawsze będziemy Czuć Twoją pomocną dłoń. Moja najukochańsza teściowa - czytamy we wpisach Magdaleny.

Markowi Krupskiemu i jego najbliższym składamy wyrazy współczucia.