Zamknij

Margaret jest w ciąży? Artystka pokazała wymowne zdjęcie

19.06.2020 09:44
Margaret jest w ciąży? Artystka pokazała wymowne zdjęcie
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Margaret jest w ciąży?  na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zaciekawiło fanów. Wszystko przez ciążowy brzuszek, który jest widoczny u gwiazdy. A może to tylko takie ułożenie sukienki?

Margaret jest w ciąży? Gwiazda pokazała wymowne zdjęcie

Margaret zostanie mamą? Takie pytanie zadają sobie fani, którzy zobaczyli jej najnowsze zdjęcie na Intagramie. Gwiazda opublikowała fotografię z planu sesji wizerunkowej dla jednej z zaprzyjaźnionych artystek. Uwagę zwraca wygląd Margaret. Fani dociekają czy gwiazda jest w ciąży. "Sorki, może nie mam racji, ale chyba jesteś w ciąży... Albo tak dziwnie sukienka jest ułożona?", "też widzę brzuszek ciążowy" - piszą fani.  Na odpowiedź Margaret nie trzeba było długo czekać. "Nie, nie jestem w ciąży" - odpowiedziała jednej z fanek. Niewykluczone, że Margaret kiedyś zdecyduje się na dziecko.

Margaret wzięła ślub z Kacezetem

Gwiazda w życiu prywatnym jest szczęśliwa z muzykiem Kacezetem, z którym w styczniu tego roku wzięła ślub. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w Peru. Uroczystość miała miejsce w egzotycznych plenerach na nietypowej ceremonii.

"Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą - czytaliśmy na stronie Psychonauta Foundation. Uroczytość weselna była zupełnie inna od wszystkich. Na weselu zabrakło alkoholu, z kolei jak mogliśmy przeczytać, raczono gośćmi zupełnie innymi trunkami. "Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - napisano we wpisie.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl