Zamknij

Margaret jest w ciąży? Internauci znaleźli dowód

Redakcja
11.02.2019 11:30
Margaret jest w ciąży? Internauci znaleźli dowód
fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Czyżby kolejna para krajowego show-biznesu spodziewała się dziecka? Mowa tu o Margeret i KaCeZecie. W niedzielę wokalista opublikował w sieci nagranie, które według wielu internautów daje do zrozumienia, że jego ukochana jest w ciąży.

Margaret to pseudonim artystyczny Małgorzaty Jamroży, wokalistki, która w 2013 roku wdarła się na listy przebojów singlem „Thank You Very Much” i z determinacją pięła się po szczeblach muzycznej kariery. Jej drugi album „Add the Blonde” zyskał status platynowej płyty, a singiel „Start the Fire” był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. W sobotę, 9 lutego 2019 roku wzięła udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2019.

Prywatnie artystka od co najmniej kilku miesięcy spotyka się z Piotrem Kozieradzkim, czyli KaCeZetem, wokalistą, muzykiem i autorem tekstów. Para nie zwykła wypowiadać się o swoich relacjach publicznie, jednak w mediach społecznościowych co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia. W sobotę 9 stycznia KaCeZet opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie, na którym wykonuje piosenkę mającą dodać otuchy walczącej o w eliminacjach do Eurowizji piosenkarce. Jednak tekst utworu według internautów zdradza również bardzo ważną informację dotyczącą muzycznej pary.

Margaret i KaCeZet
fot. Instagram:@margaret_official

ZOBACZ: Margaret wystąpi w komedii romantycznej

Margaret jest w ciąży?

KaCeZet opublikował krótki fragment piosenki oraz jej tekst.

– Razem zasadziliśmy ziarno/ czekamy na „ten dzień” / czemu dziś jesteś w Malmo?/ coś ci przekazać chcę/ zasadziliśmy ziarno/ czekamy na „ten dzień”/ Ty znowu lecisz w radio/ ja w Wawie Ty w Malmö /pokaż im tempo/ chociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presją/ ludzie nie czują jak może męczyć splendor.

Malmo” i „tempo” to oczywiste nawiązanie do występu Margaret w Szwecji. Uwagę internautów zwrócił jednak wers „zasadziliśmy ziarno, czekamy na ten dzień”. Według wielu fanów tekst jednoznacznie informuje, że para spodziewa się dziecka. Czyżby wokalistka dołączyła do gwiazd oczekujących potomstwa, między innymi Joanny Kulig i Agnieszki Kaczorowskiej?

RadioZET.pl/MF