Zamknij

Margaret ma chłopaka. Pokazali wspólne zdjęcie

Redakcja
26.09.2018 14:34
Margaret i Kacezet
fot. Instagram

Margaret niezbyt chętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia. Dotąd jej fan nie byli pewni, czy gwiazda ma chłopaka. Teraz jednak wszystko jest już jasne.

Pierwsze informacje o tym, że Margaret i Kapitan Kacezet, czyli Piotr Kozieradzki, są parą, pojawiały się jeszcze w lipcu. Na Instagramie pojawiło się wtedy pierwsze ich wspólne zdjęcie. Piosenkarka rzadko zamieszcza w sieci prywatne zdjęcia, dlatego fotka z mało znanym Kacezetem nie była chyba na tyle jednoznaczna, by ostatecznie stwierdzić, że Margaret i Kacezet są razem. Ostatnie zdjęcie to jednak potwierdziło.

Margaret i jej chłopak: Kapitan Kacezet

Pojawiło się ono na Instagramie Kacezeta. Widać na nim Kazeceta i Margaret opierającą głowę na jego ramieniu. Bardzo wymowne. I do tego podpis: „Jesień to i tak wiosna”. To musi być miłość.

Niektórzy internauci już domagają się wspólnego utworu.

„To czekamy na wspólny kawałek :) jejjj to będzie czaaad Wasze 2 cudne głosy razem!” – głosi jeden z komentarzy.

Kim jest Piotr Kozieradzki, czyli Kacezet?

Piotr Kozieradzki to muzyk, wokalista i autor tekstów ukrywający się pod pseudonimem Kapitan Kacezet. Urodził się w 1985 roku w Warszawie. W latach 2002-2008 członek zespołu Tabula Rasa. Wraz z grupą nagrał wydany w 2006 roku album pt. „Niczego”. Następnie podjął współpracę z zespołem Dreadsquad. Efektem był wydany w 2009 roku album zatytułowany „Stara szkoła”. Od 2011 roku występuje w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Skład formacji poza Kozieradzkim tworzą: gitarzysta Jacek „Dżeksong” Onaszkiewicz, basista Alfred Laskowski i perkusista Beniamin Onaszkiewicz.

Kozieradzki jest także członkiem formacji EJ TM, którą współtworzy wraz z MadMajkiem, Marianem Wielkopolskim i Mr. Bormanem.

Prywatnie artysta ma już za sobą małżeństwo z DJ-ką i modelką Neen Nah, występującą m.in. z Kayah. Para ma córeczkę.

RadioZET.pl/SA