Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Margaret pokazała zdjęcie w bikini. Fani zachwyceni

07.06.2018 12:28

Margaret niezbyt często pokazuje roznegliżowane zdjęcia. Zarówno jej sceniczny wizerunek, jak i ten "codzienny" nie epatuje nagością. Teraz młoda piosenkarka zdecydowała się opublikować zdjęcie, na którym widać jej rewelacyjne bikini i świetną sylwetkę. Fani są zachwyceni.

Margaret fot. Instagram

Margaret skorzystała z pięknej pogody i udała się nad wodę, by zażyć relaksu i słonecznej kąpieli. Fotką z wypadku pochwaliła się na Instagramie, a internauci od razu zwrócili uwagę nie tylko na świetny kostium, ale i na rewelacyjną sylwetkę gwiazdy. To spora odmiana, bo młoda piosenkarka nieczęsto decyduje się pokazywać tego typu zdjęcia. Na scenie unika strojów pokazujących ciało - ale inaczej, kiedy jest na wakacjach.

Gwiazda zdecydowała się - odmiennie do poprzednich urlopów - czas wolny spędzić w uroczym zakątku Polski. Fani zastanawiają się, gdzie dokładnie zostało wykonane zdjęcie. Niektórzy twierdzą, że to Opolszczyzna.

"Ślicznie!", "Jakaś Ty piękna!" - komplementują fani. Ktoś ubolewa nawet, że to wprost niemożliwe, by tak atrakcyjna osoba nie była w związku. "Jesteś piękna :) strasznie się dziwię, że tak długo jesteś sama" - pisze internauta.

Margaret niezbyt chętnie opowiada o życiu prywatnym, więc fani są ciekawi, czy rzeczywiście jest z kimś związana. Jeszcze kilka miesięcy temu, przy okazji 14 lutego, stwierdziła, że mogłaby jakoś miło spędzić ten dzień, jednak jest zajęta pracą. Wygląda na to, że nadal koncentruje się bardziej na życiu zawodowym, niż prywatnym. Życzymy jej dalszych sukcesów - takich jak niedawny podbój Szwecji.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi