Zamknij

Margaret pozuje bez makijażu na Instagramie. Fani: "Wyglądasz na wyniszczoną"

08.06.2020 08:32
Margaret pozuje bez makijażu na Instagramie: Fani" Wyglądasz na wyniszczoną"
fot. Kamil Piklikiiewicz/ East News

Margaret pochwaliła się na Instagramie nowym tatuażem. Fani bardziej zwrócili uwagę na wygląd artystki. Ich zdaniem gwiazda wyraźnie zeszczuplała i wygląda, jakby była chora. Margaret postanowiła odnieść się do "troskliwych" komentarzy internautów.

Margaret pokazała zdjęcie nowego tatuażu. Fani martwią się jej wyglądem [FOTO]

Margaret opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie tatuażu. "Meduza. Świeci z wnętrza", napisała,  prezentując nowe dzieło na przedramieniu. Wokalistka nie przypuszczała jednak, że to nie tatuaż, a zdjęcie bez makijażu wzbudzi tyle emocji wśród fanów. Internauci zaczęli pisać, że  ich zdaniem Margaret wygląda na zmęczoną, chorą i wyraźnie zeszczuplała. "Wygląda, jakby była chora", "Gosia, z miesiąca na miesiąc wyglądasz na coraz bardziej zmęczoną i wyniszczoną. Coś się dzieje?",  widać, że jesteś zmęczona, odpocznij" - piszą fani.

Na wpisy zaniepokojonych fanów Margaret tak odpowiedziała: "Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść do twojego komentarza. Z miesiąca na miesiąc - co masz na myśli? Gdzieś się widzieliśmy i o czymś nie wiem?" - zapytała Margaret. 

W obronie Margaret postanowiła stanąć Marcelina Zawadzka.

"Czy to zawsze trzeba mieć tonę makijażu, aby zdjęcie nadawało się na insta?! Jesteś piękna, zawsze i cieszę się ze tak się tez czujesz" - napisałą koleżanka z branży. Miłe słowa w komentarzu zostawiła też inna koleżanka z branży - Kasia Sawczuk. "Mi też się Gosiu taka podobasz. Bardzo. Utuliłabym" - napisała Sawczuk.

Margaret prywatnie: Kim jest ukochany artystki?

Prywatnie Margaret jest szczęśliwą żoną rapera KaZeCeta. Para pobrała się w 2020 roku w Peru. Wcześniej spotykali się ze sobą dwa lata. Margaret nagrała też z Kacezetem płytę "Gaja Hornby", z której pochodzi między innymi hit "Byle jak".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl