Zamknij

Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub?

Redakcja
01.03.2019 15:16
Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub?
fot. Adam Jankowski/Reporter/ East News

Maria Dębska i Marcin Bosak są w szczęśliwym związku. Jak donosi „Fakt” możliwe, że zakochani niebawem go zalegalizują.

Maria Dębska i Marcin Bosak zalegalizują swój związek?

Dla Marii Dębskiej Marcin Bosak zostawił długoletnią partnerkę Monikę Pikułę, z którą doczekał się syna. Para poznała się dwa lata temu w warszawskim Teatrze Studio przy pracy nad spektaklem „Ripley pod ziemią”. Mimo że na imprezach branżowych nie kryją się z okazywaniem uczuć, zdawkowo mówią w wywiadach o łączącym ich uczuciu.

– Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic na temat więcej nie powiem – mówiła Maria Dębska w rozmowie z „Na żywo”. Jak dowiedział się jednak „Fakt”, niewykluczone, że zakochani sformalizują swój związek.

– Marcin nie widzi świata poza Marysią i jest święcie przekonany, że to ta jedyna. Prawdopodobnie jeszcze przed jej majowymi urodzinami Marcin się oświadczy. Takie przynajmniej są plany – powiedziała w rozmowie z tabloidem koleżanka Marcina Bosaka. Jak się okazuje, Marcin zdobył serce nie tylko Marii, ale również i jej mamy, która bardzo polubiła wybranka córki.

Maria Dębska ma dobry czas nie tylko w życiu prywatnym, ale również i zawodowym. W kinach wciąż możemy oglądać ją w filmie „Zabawa zabawa”, w którym gra jedną z głównych ról. Z kolei Marcin Bosak wraca do serialu „M jak miłość.

RadioZEt.pl/ Fakt.pl/ SW