Zamknij

Maria Dębska komentuje plotki o romansie. "Umiem wychodzić z roli"

24.11.2021 10:13
Maria Dębska
fot. Viphoto/ East New

Maria Dębska postanowiła odnieść się do plotek o romansie ze Stanisławem Trzcińskim. Gwiazda filmu o Kalinie Jędrusik skomentowała na Instagramie rewelacje dotyczące jej rzekomo zażyłej relacji z innym mężczyzną.

Maria Dębska i Marcin Bosak rok temu stanęli na ślubnym kobiercu.  Para uchodziła za szczęśliwą, jednak niedawno pojawiły się rysy na ich związku. Bosak nie pojawił się na premierze filmu "Bo we mnie jest seks", w którym główną rolę zagrała jego żona. Dodatkowo jeden z tygodników opublikował fotografie, jak Maria Dębska po premierze filmu bawi się z innym mężczyzną. To zrodziło plotki o kryzysie w małżeństwie  Bosaka i Dębskiej.

Zobacz też:  Maria Dębska szczerze o związku z Marcinem Bosakiem. "Czasem mam ochotę go zabić"

Maria Dębska komentuje plotki o romansie. "Umiem wychodzić z roli"

Odtwórczyni roli Kaliny Jędrusik postanowiła na nie zareagować. Na Instagramie Dębska odniosła się do rzekomego romansu z dziennikarzem Stanisławem Trzcińskim.

"Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem" - zaczęła swój wpis aktorka.

30-letnia gwiazda zaznaczyła też, że potrafi wychodzić z roli.

"Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem, śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli" - wyznała.

Marcin Bosak i Maria Dębska zaczęli się ze sobą spotykać w 2018 roku. Dwa lata później, w sierpniu 2020 roku wzięli ślub. Bosak dla Dębskiej zostawił swoją partnerkę, Monikę Pikułę i matkę jego synów.