Zamknij

Maria Dębska szczerze o związku z Marcinem Bosakiem. "Czasem mam ochotę go zabić"

22.02.2021 16:42
Maria Dębska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Maria Dębska i Marcin Bosak latem 2020 roku wzięli ślub. Para rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Maria Dębska w rozmowie z magazynem "Pani" zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy z ich związku.

Maria Dębska i Marcin Bosak nie dzielą się szczegółami z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Dębska zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o związku z ukochanym na łamach magazynu "Pani". Aktorka zdradziła, jak wyglądało jedno z ich pierwszych spotkań.

Zobacz też: Ślub Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała suknię jak Anna Lewandowska [FOTO]

 Maria Dębska szczerze o związku z Marcinem Bosakiem. "Czasem mam ochotę go zabić"

"Pamiętam moją pierwszą próbę na scenie: mieliśmy razem wbiec na dość strome schody i byłam tym zestresowana. Marcin chwycił mnie za rękę i szepnął: "Od lewej, wchodź od lewej". Rzeczywiście było lepiej, a szept i uścisk dodały mi odwagi. Podczas pracy nad tym spektaklem po raz pierwszy dostałam od kogoś na scenie tak dużo wsparcia" - wspomina 29-letnia aktorka w rozmowie z "Pani".

Dębska zdradziła też, co najbardziej urzekło ją w ukochanym. Choć w ich związku bywa bardzo romantycznie, jak w każdej relacji nie brakuje spięć. Gwiazda zdradziła, co ich różni.

"Nigdy nie mam dosyć rozmowy z Marcinem. Jest bardzo emocjonalny, zamyka się czasem przed światem, ale gdy uchyli drzwi i kogoś wpuści, to pokazuje fascynujące wnętrze. Znamy się już kilka lat, a ja wciąż je odkrywam... (...) Urzekł mnie tym, że zawsze mogę na niego liczyć. Mimo swojej siły i męskości jest romantykiem, niesamowicie wrażliwy i na tym poziomie się spotykamy. Różnimy się za to w podejściu do zawodu (...) Nikt mnie nie denerwuje i nikt nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi tak jak on. Czasem mam ochotę go zabić i myślę, że on mnie też" - powiedziała.

Maria Dębska i Marcin Bosak są razem od 2018 roku. Wcześniej aktor związany był z Moniką Pikułą - również aktorką, z którą ma dwóch synów: Władysława i Jana.