Zamknij

Maria Dejmek wspomina zmarłego tatę. Gwiazda "Barw szczęścia" zamieściła wzruszający wpis

Sylwia Wamej
22.04.2020 11:08
Maria Dejmek
fot. Piotr Molecki/East News

Maria Dejmek w najnowszym wpisie na Instagramie postanowiła wspomnieć swojego tatę, który zmarł 10 lat temu. Gwiazda "Barw szczęścia" napisała o nałogu, z jakim mierzył się jej tato.

Maria Dejmek wspomina zmarłego tatę. Opublikowała wzruszający wpis

Maria Dejmek opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie taty Piotr Dejmeka, który zmarł 10 lat temu. Aktorka "Barw szczęścia" poświęciła tacie długi wpis. Tato aktorki również zajmował się aktorstwem, podobnie jak dziadek Marii - reżyser Kazimierz Dejmek i babcia aktorka - Maria Dejmek.

"Robił najlepsze spagetti i naleśniki na świecie. Gdy kiedyś zadzwoniłam do niego o 5 rano, że zalało mi namiot, wsiadł w samochód i jechał po mnie 400 km. Miał alergie na spóźnialskich. Był poliglotą. Dużo czytał, ale zdarzało mu się nie kończyć książek. Nikt nie umiał wytłumaczyć fizyki i matematyki tak jak on(byłam mocno odporna na wiedzę z przedmiotów ścisłych)Kochał zwierzęta, pierwszy raz widziałam jak płakał, gdy odszedł nasz schorowany Bonzo. Jako córka czułam, się dla niego ważna."  - napisała Maria Dejmek.

Do śmierci Piotra Dejmeka przyczyniło się palenie papierosów.

"Gdyby nie palił dwóch paczek papierosów dziennie, pewnie teraz bawiłby się ze swoim wnukiem, a ja mogłabym nadal słuchać jego rad i czarnego humoru. Dziś mija 10 lat od śmierci mojego taty. Nigdy nie przestanie mi Ciebie brakować, Tatku" - napisała.

W komentarzach Maria dostała mnóstwo wsparcia od fanów.

Maria Dejmek: Gdzie zagrała aktorka?

Maria Dejmek zadebiutowała na ekranie w 1996 roku, grając dziewczynkę w filmie "Matka swojej matki". Najbardziej znana jest z roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia. Grała też w serialach takich jak m.in. "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Ranczo" oraz "Druga szansa". Prywatnie związana z Miłoszem Jaroszkiem, z którym ma synka Gucia.

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

 

RadioZEt.pl/SW