Zamknij

Maria Konarowska dodała intymne zdjęcie na Instagrama. Pokazała, jak karmi piersią

Sylwia Wamej
27.03.2020 14:38
Maria Konarowska
fot. Instagram.com/ Maria Konarowska

Maria Konarowska w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą małej Gai. Aktorka od tamtego czasu chętnie dzieli się zdjęciami córeczki oraz poradami dotyczącymi macierzyństwa. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie intymne zdjęcie, jak karmi maleństwo piersią.

Maria Konarowska pokazała, jak karmi córeczkę piersią

Maria Konarowska w 2019 roku po raz pierwszy została mamą małej Gai. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, co widać na Instagramie Konarowskiej, która chętnie publikuje zdjęcia i porady dotyczące macierzyństwa. Ostatnio porównała nawet siedzenie z dzieckiem w domu do domowej kwarantanny, która obowiązuje właśnie w Polsce.

Tym razem gwiazda programu "Azja Express" podzieliła się z fanami intymną fotografią, na której karmi Gaję piersią. Fani są zachwyceni zdjęciem Marii Konarowskiej. "To najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam od dłuższego czasu", Najpiękniejszy widok na świecie. Z wielkim utesknieniem wspominam tak karmienie moich córeczek" - piszą inne mamy na profilu Konarowskiej.

Maria Konarowska: Kim jest?

Maria Konarowska pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest wnuczką aktora Andrzeja Szczepkowskiego oraz córką aktorów: Joanny Szczepkowskiej i  Mirosława Konarowskiego. Jej młodsza siostra - Hania również jest aktorką. Maria Konarowska debiutowała na małym ekranie w 2004, grając Ulę w serialu "Na Wspólnej".  Największą rozpoznawalność przyniosło jej granie Blanki Kowalczyk, głównej bohaterki serialu "Kopciuszek". Następnie zagrała Berenikę Gajewską, żonę Artura Kulczyckiego w serialu "Pierwsza miłość". Była finalistką pierwszej edycji "Azja Expres", w której wystąpiła z Agnieszką Włodarczyk.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET  

RadioZEt.pl/SW