Zamknij

Maria Konarowska opublikowała ważny wpis odnoszący się do pandemii. Fani: "Głos rozsądku"

Sylwia Wamej
02.04.2020 15:08
Maria Konarowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maria Konarowska opublikowała na instagramowym profilu ważny wpis poświęcony nadmiernym domowym aktywnościom w okresie pandemii. Aktorka przekonuje, że nie trzeba ulegać presji na robienie dodatkowych rzeczy w okresie domowej kwarantanny. "Nie róbmy sobie w tym trudnym czasie jeszcze dodatkowej presji" - przekonuje Maria Konarowska.

Maria Konarowska opublikowała ważny wpis odnoszący się do pandemii koronawirusa

Maria Konarowska odkąd urodziła pierwsze dziecko, dużo chętniej udziela się na Instagramie. Na ostatnim zdjęciu, mimo że pozuje z małą Gają na rękach, postanowiła napisać o czymś zupełnie innym, niż macierzyństwo. Gwiazda poruszyła temat wzmożonej kreatywności, która pojawia się u osób przebywających na domowej kwarantannie. Maria Konarowska podkreśla, że ten czas warto przejść w zgodzie ze sobą, nie patrząc na to, że dookoła ludzie kreatywnie spędzają czas.

"Ale wiesz, że nie być teraz jakoś super produktywnym i kreatywnym to też jest Ok? Nie róbmy sobie w tym trudnym czasie jeszcze dodatkowej presji... ..patrzę na wspaniałych ludzi, którzy zaczęli teraz pisać książki, tworzyć blogi, hodować nowe kraty na brzuchach, robić z serwetek czy resztek po papierze toaletowym rzeźby godne muzeum narodowego i to jest wspaniałe i to jest piękne. I luz jak sobie jesteś i czekasz, aż może spłynie na Ciebie jakiś nowy talent, natchnienie, motywacja szczególna do wykrzesania z siebie sił i mocy nieodkrytych, byle gorączkowo nie cisnąć się wewnętrznie, że trzeba się stać nagle wirtuozem nowo odkrytej umiejętności...nic się nie stanie jeśli to nie nadejdzie, jeśli sobie po prostu będziesz...to wystarczy. Na razie. Na teraz. Spokojnie" - zdradziła gwiazda "Azji Express".

Fani zachwyceni postem Marii Konarowskiej. "Głos rozsądku"

W komentarzach Maria Konarowska dostała mnóstwo wsparcia od fanów, którzy podkreślają, że jej słowa są teraz szczególnie ważne. "Bardzo potrzebne słowa teraz", "nie można dać się zwariować",  "głos rozsądku", "piękne słowa" - piszą fani w komentarzach.

Maria Konarowska w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda urodziła córeczkę - Gaję.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć online?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW

.