Zamknij

Polska aktorka porównała macierzyństwo do kwarantanny. Fani: "200 procent prawdy" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.03.2020 19:54
Polska aktorka porównała macierzyństwo do kwarantanny. Fani: "200 procent prawdy" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Maria Konarowska, aktorka znana między innymi z "Pierwszej miłości", odważnie porównała macierzyństwo do kwarantanny. Post gwiazdy bardzo spodobał się internautom, którzy przyznali Marii rację.

Maria Konarowska to polska aktorka, której popularność przyniosły role serialowe. Debiutowała w "Na Wspólnej" jako Ula, wcielała się w Julię w "Plebanii", widzowie doskonale pamiętają ją jako Berenikę z "Pierwszej miłości". Wzięła także udział w 1. edycji "Azji Express".

W 2019 roku Maria po raz pierwszy została mamą i wyhamowała swoją aktorską karierę, by opiekować się córeczką Gają. Nadal jednak pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się zdjęciami z prywatnego życia i publikuje swoje przemyślenia. Jej ostatni post dotyczący macierzyństwa mógł wydawać się kontrowersyjny.

Maria Konarowska o macierzyństwie. Porównała je do kwarantanny

Na Instagramie Marii Konarowskiej pojawiło się nowe zdjęcie z ukochaną córką. Aktorka odniosła się do opinii wielu osób, które twierdzą, że życie matek nie zmieniło się znacząco przez pandemię koronawirusa, bo "i tak siedziały w domu". Konarowska udowadnia, że to błędne myślenie i porównuje macierzyństwo do kwarantanny.

- Tobie to się aż tak bardzo życie nie zmieniło przez to zamieszanie z wirusem, prawda? Przecież i tak siedziałaś z dzieckiem w domu”. Jak myślicie? Czy to zdanie wypowiedziała osoba, która ma dziecko, czy która nie tylko go nie ma, ale się nawet do tego nie przymierza? Mówię tu o części zdania, w której znajduje się stwierdzenie "siedzisz z dzieckiem w domu" (...) Bo generalnie, to bycie mamą rzeczywiście na początku trochę przypomina kwarantannę, ale jeśli ktoś ma dziecko, to wie dokładnie, że coś takiego jak siedzenie nie istnieje. Siedzisz chyba tylko, kiedy karmisz, a i wtedy często leżysz albo się bujasz (...) No i jeszcze może się uda czasem wykąpać. W sensie wziąć szybki prysznic. No dobra, podmyć się - czytamy.

Choć porównanie, jakiego użyła Maria, wydaje się kontrowersyjne, wiele fanem przyznało aktorce rację. Jedna z fanek stwierdziła, że post to "200 procent prawdy", a Marta Żmuda Trzebiatowska stwierdziła, że Maria trafiła "w punkt".

Zgadzacie się ze słowami aktorki?

RadioZET.pl/MF