Zamknij

Maria Konarowska porównuje bycie mamą do kwarantanny. Fanki: "W punkt"

Sylwia Wamej
25.03.2020 11:26
Maria Konarowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maria Konarowska w listopadzie 2019 roku po raz pierwszy została mamą małej Gai. Aktorka od tamtego momentu dokładnie dokumentuje na Instagramie życie młodej mamy. Ostatnio porównała bycie mamą do przymusowej kwarantanny Polaków w związku z pandemią koronawirusa. Fanki wsparły aktorkę.

Maria Konarowska porównała bycie mamą do kwarantanny

Maria Konarowska jest młodą mamą małej Gai. Gwiazda chętnie dokumentuje chwile spędzone z maleństwem na Instagramie. Nie brakuje też gorzkich wpisów, mówiących o tym, że macierzyństwo to nie bułka z masłem. Maria Konarowska postanowiła odnieść się do panującej obecnie na świecie pandemii koronawirusa. Gwiazda porównała bycie mamą do domowej kwarantanny.

"Tobie to się aż tak bardzo życie nie zmieniło przez to zamieszanie z wirusem, prawda? Przecież i tak siedziałaś z dzieckiem w domu”. Jak myślicie? Czy to zdanie wypowiedziała osoba która MA dziecko, czy która nie tylko go nie ma, ale się nawet do tego nie przymierza? Mówię tu o części zdania, w której znajduje się stwierdzenie SIEDZISZ z dzieckiem w domu....

Bo generalnie, to bycie mamą rzeczywiście na początku trochę przypomina kwarantannę, ale jeśli ktoś ma dziecko, to wie dokładnie, że coś takiego jak SIEDZENIE nie istnieje. Siedzisz chyba tylko kiedy karmisz, a i wtedy często leżysz albo się bujasz... A jeśli już nie karmisz to albo nosisz na rękach albo ćwiczysz przewroty na macie, albo robisz skłony góra dół przy zmianie pieluchy lub do upuszczonej piszczałki, a jak tego wszystkiego nie robisz, bo dziecko zasnęło, to sprzątasz, pierzesz, odpisujesz na maile (jeśli mózg odda ci władzę nad słowami dla dorosłych, w których nie królują zwroty kizi kizi ani ajajajki) - podkreśliła gwiazda programu "Azja Express".

Maria Konarowska zdradziła też, że przez opiekę nad dzieckiem nie ma też czasu na higienę osobistą.

"No i jeszcze mooooooże się uda czasem wykąpać. W sensie, wziąć szybki prysznic... No dobra, podmyć się... Także jeśli ktoś pomyśli, że mamy SIEDZĄ z dziećmi w domu, to niech pomyśli raz jeszcze" -zdradziła Maria Konarowska. Fanki w komentarzach mocno wsparły gwiazdę, dzieląc się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. "Nic dodać, nic ująć", " w sedno",   200 procent prawdy", "ale się z tym zgadzam" - piszą internautki.

Maria Konarowska: Gdzie grała aktorka?

Maria Konarowska debiutowała na małym ekranie, grając Ulę w serialu "Na Wspólnej". Największą rozpoznawalność przyniosło jej granie Blanki Kowalczyk, głównej bohaterki serialu "Kopciuszek". Była finalistką programu "Azja Express", w którym wystąpiła w parze z Agnieszką Włodarczyk.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/a w mediach społecznościowych?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW