Zamknij

Maria Konarowska topless w ciąży. Aktorka opublikowała intymne zdjęcia [FOTO]

Judyta Wanicka
09.03.2020 21:46
Maria Konarowska
fot. Instagram:@mariakonarowska

Maria Konarowska opublikowała zdjęcia z okresu ciąży. Na fotografiach pojawia się bez stanika i wielkim brzuszkiem. To najodważniejsze zdjęcia, jakie zdecydowała się zamieścić na swoim profilu córka Joanny Szczepkowskiej. 

Maria Konarowska pod koniec listopada urodziła córkę. To pierwsze dziecko 39-letniej gwiazdy "Azji Express". Niestety aktorka nie mogła od razu cieszyć się w spokoju urokami macierzyństwa, ponieważ tuż po porodzie pojawiły się komplikacje. Od tamtej pory stara się regularnie informować fanów o aktualnym samopoczuciu oraz problemach świeżo upieczonej mamy. Chętnie dzieli się przy tym zdjęciami z dzieckiem. Ostatnio zdecydowała się pokazać fanom intymną sesję ciążową, w której pozuje półnaga. 

Maria Konarowska nago w ciążowej sesji

Z okazji Dnia Kobiet Maria Konarowska udostępniła nagie fotografie z okresu ciąży. Nastrojowe akty były dodatkiem do głębszej refleksji na temat kobiecości i macierzyństwa. 

W tym roku dzień kobiet jest dla mnie symbolicznie szczególny. Nie dość, że idę przed siebie już jako KOBIETA MATKA, to wydałam na świat kolejną... kobietę (ciężko mi to przechodzi przez gardło, bo ona jest jednak taka malutka...). Chciałabym, żeby wzrastała w poczuciu, że być kobietą jest wspaniale, że druga kobieta to przyjaciel, że możemy się od siebie różnić, ale nadal rozumiemy się w niektórych sprawach bez słów, że dokładnie wiemy jak sobie pomagać, że nie musimy się wstydzić słabości, bo wiemy, że dostaniemy wsparcie, że być kobietą jest czasem ciężko i bywa boleśnie, ale to wszystko ma sens i moc ogromną. Tak bym chciała, żeby Gaja czuła, że ma w kobietach oparcie i życzliwość. Kobiety! Tworzymy ten świat, tworzymy życie! Jesteśmy niesamowite, mądre i wspaniałe, niech to się manifestuje w słowach i gestach do siebie nawzajem. Bądźmy takimi kobietami, jakich same potrzebujemy wokół siebie. Ja się postaram taką wychować - napisłała Maria Konarowska. 

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska ma 39 lat i jest młodszą córką aktorki Joanny Szczepkowskiej. Choć nie jest z wykształcenia aktorką, udało jej się zagrać w kilku popularnych serialach, m.in. „Plebanii”, „Pierwszej miłości”, „Kopciuszku” czy „Ojcu Mateuszu”. Jednak największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu popularnonaukowego „Galileo” oraz udział w pierwszej edycji show TVN „Azja Express”. W survivalowym show TVN tworzyła parę z Agnieszką Włodarczyk i zajęła drugie miejsce.

Od czasu do czasu Maria Konarowska pojawia się na celebryckich imprezach, jest również aktywna na Instagramie. Mimo to niewiele zdradza na temat swojego prywatnego życia. 27 listopada aktorka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córka o imieniu Gaja. Maria Konarowska nie zdradza publicznie, kim jest jej partner i ojciec dziecka. 

Zagłosuj

Popierasz publikowanie nagich sesji ciążowych przez gwiazdy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw