Zamknij

Maria Konarowska trafiła do szpitala po porodzie. Jej stan się pogorszył

Judyta Wanicka
06.12.2019 16:21
Maria Konarowska
fot. Instagram:@VIPHOTO/East News

Maria Konarowska 27 listopada urodziła córkę. Aktorka i jej pociecha wróciły do domu. Niestety po kilku dniach stan Marii Konarowskiej niespodziewanie się pogorszył. Córka Joanny Szczepkowskiej musiała wrócić do szpitala.

Maria Konarowska wróciła do szpitala po porodzie

Maria Konarowska znana z pierwszej edycji "Azja Express" przed tygodniem po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła córkę, której nadała oryginalne imię Gaja. Kilka dni po porodzie Maria Konarowska musiała wrócić do szpitala. W relacji na Instastory 39-letnia córka Joanny Szczepkowskiej poinformowała, że jej stan się pogorszył.

Musiałam wrócić do szpitala, a właściwie iść do innego. Czas ciąży był dla mnie cudowny i niesamowicie piękny. Natomiast połóg nie traktuje mnie zbyt łaskawie - wyznała Maria Konarowska.

Aktorka leży na oddziale cała opuchnięta. Skarży się głównie na nabrzmiałą twarz i nogi. Jednak dzięki troskliwej pomocy lekarzy powoli dochodzi do formy.

Maria Konarowska nie chciała zdradzić, co konkretnie spowodowało, że ponownie trafiła do szpitala. Za to uspokoiła fanów, że z maleńką Gają wszystko jest w porządku. Dziewczynka chowa się zdrowo i nie sprawia osłabionej aktorce żadnych problemów. Niestety, ze względu na to, że jest karmiona piersią, musiała zamieszkać razem z mamą w sali szpitalnej.

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska ma 39 lat i jest młodszą córką aktorki Joanny Szczepkowskiej. Choć nie jest z wykształcenia aktorką, udało jej się zagrać w kilku popularnych serialach, m.in. „Plebanii”, „Pierwszej miłości”, „Kopciuszku” czy „Ojcu Mateuszu”. Jednak największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu popularnonaukowego „Galileo” oraz udział w pierwszej edycji show TVN „Azja Express”. W survivalowym show TVN tworzyła parę z Agnieszką Włodarczyk i zajęła drugie miejsce.

Od czasu do czasu Maria Konarowska pojawia się na celebryckich imprezach, jest również aktywna na Instagramie. Mimo to niewiele zdradza na temat swojego prywatnego życia. 27 listopada aktorka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córka o imieniu Gaja. Maria Konarowska nie zdradza publicznie, kim jest jej partner i ojciec dziecka.

RadioZET.pl/jw