Zamknij

Maria Konarowska urodziła. Agnieszka Woźniak-Starak zachwycona imieniem

Judyta Wanicka
02.12.2019 10:57
Maria Konarwska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Maria Konarowska z programu „Azja Express” urodziła. Córka Joanny Szczepkowskiej doczekała się córki, o czym już poinformowała na Instagramie. Przy okazji Maria Konarowska zdradziła, jak ma na imię jej córka. Na post zareagowała zaprzyjaźniona z aktorką Agnieszka Woźniak-Starak.

Maria Konarowska urodziła córkę. Jak ma na imię dziewczynka?

Maria Konarowska, aktorka znana z pierwszej edycji programu „Azja Express”, została mamą. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną z fanami. Opublikowała na Instagramie zdjęcia z nowo narodzoną córką, która przyszła na świat w środę, 27 listopada, w dzień urodzin aktorki.

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki – napisała Maria Konarowska.

Przy okazji gwiazda „Azji Express” zdradziła, jak nazwała swoją pociechę. Córka Marii Konarowskiej ma na imię Gaja.

Maria Konarowska nie mogła wymarzyć sobie lepszego prezentu na swoje 39. urodziny. Gaja przyszła na świat dokładnie 27 listopada.

W środę, 27.11.2019 o godzinie 10:41 urodziła się Gaja. Wczoraj były moje urodziny. Nie muszę chyba mówić, że były to najlepsze urodziny w moim życiu, pomimo tego, że spędzone w szpitalu. Nie muszę chyba też mówić, że jej przyjście na świat to najwspanialszy prezent urodzinowy jaki mogłabym sobie wymarzyć – napisała gwiazda.

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała imię córki Marii Konarowskiej

Zdjęcia Marii Konarowskiej z córeczką Gają wywołały żywą reakcję wśród obserwatorów aktorki. Zewsząd spływają gratulacje dla mamy i maleństwa oraz życzenia dla całej rodziny aktorki. Post skomentowały także zaprzyjaźnione z Marią Konarowską gwiazdy „Azji Express”, m.in. Małgorzata Rozenek, Michał Piróg oraz Izabella Miko. Komentarz zamieściła także Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda rzadko udziela się na Instagamie od czasu śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Ale gdy usłyszała o szczęściu swojej koleżanki, natychmiast złożyła jej gratulacje. Byłej prowadzącej „Na językach” bardzo spodobało się imię dziewczynki.

Gaja, pięknie! Buziaki kochana – napisała Agnieszka pod zdjęciem aktorki.

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska ma 39 lat i jest młodszą córką aktorki Joanny Szczepkowskiej. Choć nie jest z wykształcenia aktorką, udało jej się zagrać w kilku popularnych serialach, m.in. „Plebanii”, „Pierwszej miłości”, „Kopciuszku” czy „Ojcu Mateuszu”. Jednak największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu popularnonaukowego „Galileo” oraz udział w pierwszej edycji show TVN „Azja Express”. W survivalowym show TVN tworzyła parę z Agnieszką Włodarczyk i zajęła drugie miejsce. Od czasu do czasu Maria Konarowska pojawia się na celebryckich imprezach, jest również aktywna na Instagramie. Mimo to niewiele zdradza na temat swojego prywatnego życia. 27 listopada aktorka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła córka o imieniu Gaja. Maria Konarowska nie zdradza publicznie, kim jest jej partner i ojciec dziecka.

RadioZET.pl/jw