Zamknij

Maria Sadowska pokazała 9-letnią córkę. Świętuje jej urodziny [FOTO]

25.01.2021 14:27
Maria Sadowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maria Sadowska bardzo chroni swoją prywatność. Na instagramowym profilu piosenkarki i reżyserki nie znajdziemy zdjęć jej dzieci. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i z okazji urodzin 9-letniej córki zamieściła piękne fotografie.

Maria Sadowska z małżeństwa z Adrianem Łabanowskim doczekała się dwójki dzieci: córki Lili i synka Iwo. Starsza latorośl Marii Sadowskiej skończyła właśnie dziewięć lat. Z tej okazji słynna mama pokazała zdjęcia córeczki w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Maria Sadowska schudła dzięki Dodzie."Udało mi się zrzucić cztery kilogramy" [FOTO]

Maria Sadowska pokazała 9-letnią córkę. Świętuje jej urodziny [FOTO]

"Kochani! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci, ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek. 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia" - napisała Maria Sadowska.

Fani w komentarzach podkreślali niezwykłe podobieństwo dziewczynki do mamy. "Jaka ona jest do Ciebie Marysiu podobna. Cała mama", "Ale podobna do mamy", "Cała mama, wszystkiego najlepszego dla córeczki", "kopia mamusi" - pisali wielbiciele Sadowskiej.

Zawodowo Maria Sadowska spełnia się m.in. jako reżyserka, z kolei prywatnie jest szczęśliwą żoną Adriana Łabanowskiego, lidera zespołu No Logo. Oficjalnie małżeństwem zostali w 2017 roku.

"Każdy z nas ma własny świat. Adi ma swój zespół No Logo, z którym za chwilę wydaje debiutancką płytę. Poza tym zajmuje się naszą firmą odzieżową Sadowska-fashion.pl, wspólnie gramy koncerty. I potrafimy sobie nawzajem dać to, czego akurat potrzebujemy. Potrzebowałam partnera wspierającego, które weźmie na siebie dbanie o sferę domową. Mój mąż jest świetnym przykładem na to, jak może się nowoczesny mężczyzna odnaleźć w świecie przemian i nie stracić nic ze swojej męskości. W każdym poprzednim związku czułam, że moi partnerzy są zazdrośni o moje sukcesy, i wcześniej czy później czułam, że każdy z nich chce mnie ściągnąć na ziemię i osadzić w tradycyjnej roli" - mówiła Maria Sadowska w wywiadzie dla "Urody Życia" w 2019 roku.

RadioZet.pl